INVESTIČNÝ 2 iz. byt na začiatku Petržalky + parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

NIVY - 2 izb. byt na Sklenárovej s loggiou a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt na Sklenárovej ulici v Ružinove, NIVY. Byt sa nachádza na 6/6.p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SAMOSTATNÁ garáž ul. Turčianska / Dulovo námestie

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Turčianska | 18 m²

Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovanú samostatnú garáž na ul. Turčianska v tesnej blízko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BORINKA - krásny dom s veľkou záhradou pod Pajštúnom

Reality Borinka

Rodinný dom | Borinka | 200 m²

Ponúkame na prenájom dvoj poschodový rodinný dom o výmere 200 m2 na začiatku obce BORINKA. Dom

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na prenájom Borinka

1,650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garážové miesto v JÉGEHO ALEJI

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 12 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o veľkosti cca 12 m2 na -1.p. v hromadnej garáži v projekt

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

KOŠICKÁ od 1.7. - menší 2 iz. byt, BALKÓN, WIFI, PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 32 m²

Na prenájom menší 2 izbový byt o výmere 32 m2 + balkón 7 m2 + pivnica 3 m2. Nachádza sa na ul

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový byt blízko TRNAVSKÉho Mýta + samostatná garáž k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

409,900 € 3608 €/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

vitoreality ponúka na predaj pozemok s rozlohou 377m2 – záhrada, nová prípojka elektriky na pozemku

Reality Kolíňany

Rekreačný pozemok | Hlavná | 377 m²

VitoReality ponúka na predaj pozemok s rozlohou 377m2 ako záhrada, nová prípojka elektriky, na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

33,000 € 88 €/m²

Novinka
Novinka

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

BEZ PROVÍZIE! Priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderné bývanie v centre mesta - 3 izbový byt na ulici J. Milca

Reality Žilina

3 izbový byt | 76 m²

B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 3276 €/m²

Novinka
Novinka

Bungalov s veľkým pozemkom v obci DVORNÍKY

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 140 m²

B10 Vám ponúka na predaj Bungalov v obci Dvorníky. Moderný bungalov, ktorý ponúka priestor, kom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

249,990 € 1786 €/m²

Novinka
Novinka

Čiastočne prerobený rodinný dom v obci DVORNÍKY

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 200 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Dvorníky. Dom, ktorý ponúka priestor a možnosti, ak

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,990 € 800 €/m²

Novinka
Novinka

KANCELÁRSKE PRIESTORY RAMPOVÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 16.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame kancelárske priestory 16,5m2 na ulici Rampová v biznis parku. Prístup

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8.9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ-BUNGALOV NOVOSTAVBA, ĎURKOV, 15 Km OD KOŠÍC

Reality Ďurkov

Rodinný dom | Ref. Kostol | 122 m²

Na predaj Vám ponúkame novostavbu 5-izbového rodinného domu bungalov v obci Ďurkov v novej a po

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Ďurkov

346,000 € 2836 €/m²

SKLADOVÝ PRIESTOR 294m2, RAMPOVÁ ULICA, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Skladový objekt | Rampová | 294 m²

Na prenájom Vám ponúkame skladový priestor 294m2 na ulici Rampová v lokalite Staré mesto. Obje

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SKLADOVÉ PRIESTORY 164m2-261m2, HOLUBYHO ULICA, JUH

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Holubyho | 164 m²

Na prenájom Vám ponúkame skladové priestory od 164m2 do 261m2 na ulici Holubyho oproti OMV Južn

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

STAVEBNÝ POZEMOK 864m2, HRAŠOVÍK

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Hrašovík

176,000 € 204 €/m²

2-IZB. BYT 70m2 NOVOSTAVBA, LORINĆÍK HÁJE

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame nadštandardný slnečný 2-izbový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríb

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

2-IZB. BYT 66m2 HLAVNÁ ULICA, HISTORICKÉ CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Na prenájom Vám ponúkame 2-izbový priestranný tehlový byt pavlačového typu o rozlohe 66m2 na u

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23020)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Upresniť hľadanie