1 izbový byt | Hurbanova | 42 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v tehlovom bytovom dome v centre mesta Trenčianske Teplice
83,000 € 1976 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Byt o výmere 64 m2 sa na
Cena dohodou
2 izbový byt | Štvrť SNP | 54 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt s novým balkónom v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice n
114,990 € 1722 €/m²
Obchodné priestory | Legionárska | 50 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom priamo do ulice na Legionárskej ulici v Tre
680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Revolučná | 110 m²
Ponúkame na prenájom luxusný veľkometrážny 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vstupo
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,482 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Dolná Súča v blízkosti chaty Matador. Rozloha po
24 €/m2 24 €/m2
Priemyselná zóna | SNP | 17,750 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v Novej Dubnici priamo oproti novej výstavby
Cena dohodou
3 izbový byt | Partizánska | 99 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt s dvomi kúpeľňami v Trenčianskych Teplic
155,000 € 1566 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Veľké Bierovce. Poze
300,000 € 1500 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,683 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Trenčianska Teplá časť Dobrá v blízkosti Leo
63,000 € 37 €/m²
Komerčná zóna | SNP | 4,296 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Novej Dubnici - ulica SNP. Rozloha pozemku je
Cena dohodou
Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²
Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok
Cena dohodou
3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²
Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,861 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčianske Teplice na Partizánske
135 €/m2 135 €/m2
3 izbový byt | Saratovská | 71 m²
Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame na predaj víkendovú chalupu v lokalite Myjavských kopaníc v obci Bukovec časť Dankovc
Cena dohodou
Apartmán | Spojené Arabské Emiráty
Ceny nehnuteľností v lokalite rastú s každým postaveným poschodím a my Vám ponúkame možnosť byť
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 786 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny polyfunkčný objekt v Trenčíne - Námestie sv. Anny. Bližšie
1,100,000 € 1399 €/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes
499,000 € 2495 €/m²
Rodinný dom | Čabajská | 70 m²
Realitná kancelária Realita ponúka na predaj starší, tehlový rodinný dom v tichej a žiadanej lo
149,000 € 2129 €/m²
Skladový objekt | Štrková | 860 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory nachádzajúce sa na ulici Štrková v Žiline. Pr
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 26 m²
Prenájom kancelárie na 1. poschodí na Národnej ulici v Žiline. Výmera 26m2. Nábytok možné po do
290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe až 157 m2 na prvom podlaží tr
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Žilina | 91 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadené kancelárske priestory s parkovaním v blízkosti centra. Celko
8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.