Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Vytvorte si domov bez kompromisov: Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj starší, tehlový rodinný dom v tichej a žiadanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom skladové - výrobné priestory, ul. Štrková v Žiline, 860m2.

Reality Žilina

Skladový objekt | Štrková | 860 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory nachádzajúce sa na ulici Štrková v Žiline. Pr

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na prenájom Žilina

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom – Žilina, Národná ulica.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 26 m²

Prenájom kancelárie na 1. poschodí na Národnej ulici v Žiline. Výmera 26m2. Nábytok možné po do

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DRR Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory od 30 m2, v centre mesta Žilina s parkovaním.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe až 157 m2 na prvom podlaží tr

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodný priestor Rudinny II na Hlinách v Žiline, 90 m2.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Lenčova | 90 m²

Obchodné priestory sa nachádzajú na prízemí bytových domov na Lenčovej ulici, ktoré boli skolau

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Ponuka kancelárskych priestorov od 20 m2 – 256 m2, Žilina, Závodská cesta.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Závodská cesta | 44 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na adrese Závodská cesta ,

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderné reprezentatívne kancelárske priestory s parkovaním, 155 m2, Žilina.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Rosinská | 155 m²

Ponúkame na prenájom moderné reprezentatívne administratívne priestory na okraji Žiliny. Budov

Publikované: 04.04.2019 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Ponúkame kancelárie na prenájom od 20 m2/ Žilina širšie centrum, s parkovaním.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Žilina | 91 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadené kancelárske priestory s parkovaním v blízkosti centra. Celko

Publikované: 09.02.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žilina

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok, k.ú Budatín, 567m2.

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 567 m²

Ponúkame na predaj atraktívny slnečný stavebný pozemok v novovytvorenej lokalite "Studničkovo",

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Žilina

149,990 € 265 €/m²

DRR REALITY ponúka POZEMOK NA PRENÁJOM – HORNÝ HRIČOV (cca 120 m²).

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Kysucká | 120 m²

Ponúkame na PRENÁJOM spevnený pozemok s výmerou cca 120 m², nachádzajúci sa v uzavretom priemys

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na prenájom Žilina

199 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranné kancelárske priestory, ul. Štrková v Žiline, 200m2.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Štrková | 200 m²

Ponúkame na prenájom priestranné kancelárske priestory nachádzajúce sa na ulici Štrková v Žilin

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Priestory na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom v centre Žiliny, 22m2 s parkovaním.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Velká Okružná | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa na ulici Veľká Okružná v Žiline. Kancelária

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom kancelárie 33m2, v centre Žiliny.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 33 m2 na druhom podlaží troj-poschodov

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Priestory na prenájom Žilina

220 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor Národná ulica, Žilina, 35m2.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 35 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Žiliny na Národnej ulici s výmerou 35 m². Pries

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Priestory na prenájom Žilina

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v tichom prostredí v obci Hlboké nad Váhom o výmere 2873 m2.

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,873 m²

Pozemok je slnečný s krásnym výhľadom v tichom prostredí. Prístup na pozemok je po asfaltovej c

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

33 €/m2 33 €/m2

Rekreačný Pozemok - Záhrada, Žilina - Strážov, 566 m2.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Bukovinská | 566 m²

Na predaj rekreačný pozemok v mestskej časti Žilina – Strážov Ponúkame na predaj rekreačný poz

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 18.07.2025
Pozemky na predaj Žilina

33,500 € 59 €/m²

Rekreačný Pozemok - Záhrada, Žilina - Strážov, 693 m2.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Bukovinská | 693 m²

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 18.07.2025
Pozemky na predaj Žilina

40,500 € 58 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA novostavba s viacerými bytovými jednotkami

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 360 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 1806 €/m²

Novinka
Novinka

DRR Reality Vám ponúka na prenájom 3 izb. podkrovný byt 90m2, v centre Žiliny.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na PREDAJ 1/2 staršieho rodinného domu v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Záhradkárska | 365 m²

Na PREDAJ 1/2 staršieho rodinného domu v Tepličke nad Váhom – kompletné IS, výborná lokalita Po

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

85,000 € 233 €/m²

Ponúkame na predaj pozemky v Priemyselnom parku, Krásno nad Kysucou. Od 11 216 m2.

Reality Krásno nad Kysucou

Priemyselná zóna | Nezadaná | 11,216 m²

Ponúkame na predaj tri rovinaté pozemky "Priemyselný park Krásno nad Kysucou" o výmere 23 272m2

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Krásno nad Kysucou

100 €/m2 100 €/m2

Ponúkame na predaj investičný pozemok, Rosina 571m2.

Reality Rosina

Rekreačný pozemok | Dolná Rosinská | 571 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Rosina, v pokojnej lokalite Bôrka. Výmera pozemku

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

45 €/m2 45 €/m2

NA PREDAJ 4 STAVEBNÉ POZEMKY na výstavbu RD v obci Ovčiarsko so stavebným povolením a inžin.sieťami.

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 507 m²

Na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Ovčiarsko spolu s právop

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

93,795 € 185 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30364)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie