Na predaj vnútorné parkovacie státie o výmere 12 m2 v bytovom komplexe Matador

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Ulica Závodu Matador | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj vnútorné parkovacie státie o výmere 12 m2 v bytovom komplexe Matador na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,599 € 2300 €/m²

Na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Junácka | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Junáckej u

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

670 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj unikátna útulná chata na okraji lesa – Malé Karpaty TOP

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

84,900 € 45 €/m²

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Klenová | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 53 m2 v Trenčine

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 53 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 53 m2 v polyfunkčnej budove v širšom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom sklady, kancelárie, Showroom - predajňa, 270m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 270 m²

Ponúkame na prenájom praktický nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy, čo zabezpeč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Voľné plochy plus administratíva na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Administratívny objekt | Pri starom letisku | 1,210 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú časť areálu vo Vajnoroch – Pri starom letisku, Bratislava (v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

2,980 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Skladové / výrobné priestory na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Trnavská cesta | 130 m²

Ponúkame na prenájom skladové / výrobné priestory v areáli na Trnavskej ceste. - výmera 130m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Sklad / garáž na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 70 m²

Sklad / garáž sa nachádza v priemyselnom areáli vo Vajonorch – Pri starom letisku. Priestor je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

561 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI 1.200-5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory 1.200-5.500m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nový dvojizbový byt - Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 46 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový dvojizbový byt v obľúbenej časti Bratislava - Petržalka pri rekre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý a prakticky riešený byt - ul. Zuzany Chalupovej TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Záhrada o výmere 346 m2 na predaj - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Vajnorská | 346 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu o výmere 346 m2 situovanú v pokojnej záhradkárskej osade č.1

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,500 € 53 €/m²

Na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Bratislave V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Brati

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 925 €/m²

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Skladové priestory Priemyselná Trnava, 2 x 1000 m2

Reality Trnava

Skladový objekt | Priemyselná | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v uzatvorenom objekte na Priemyselnej v Trnave. K dis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj budova v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Kukuričnej uli

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 991 €/m²

Na prenájom obchodné priestory na ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt na 20.NP na prenájom, MATADORKA TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49.16 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe MATADORKA na 20. nadzemnom podlaží. Celková výme

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom príjemný 2izbový byt v atraktívnej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2izbový byt v atraktívnej lokalite v Petržalke - ul. Jasovská

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie