ARETÉ REAL – PREDAJ "HOTELA VINÁRSKY DOM“ S PARKOVISKOM, PEZINOK CENTRUM

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | Holubyho | 2,585 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte pozrieť. Exkluzívne iba u nás ! Naša r

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,699,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ARETÉ REAL- PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, SLNEČNÝ 3 IZB.BYT S VEĽKOU TERASOU, VNÚTORNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM, KOMOROU, V MALEBNEJ DEDINKE SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²

Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

235,000 € 3071 €/m²

ARETÉ REAL - BÝVANIE S PODNIKANÍM V CENTRE PEZINKA, JESENSKÉHO A HOLUBYHO

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Jesenského | 475 m²

Chceli by ste priblížiť podnikanie k svojmu bývaniu či naopak? Alebo len bývať? Nadovšetko v ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

749,900 € 1579 €/m²

ARETÉ REAL – KÚSOK ROMANTICKÉHO VIDIEKA V CENTRE MESTA, PEZINOK, KALINČIAKOVA

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kalinčiakova | 171 m²

🏡 Kúpte si kúsok romantického vidieka v centre Pezinka! Len u nás! Realitná kancelária Areté r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pezinok

415,000 € 2427 €/m²

Areté real - Nadštandardný, priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním vo výbornej lokalite v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom dvojpodlažného rodinného domu s profesionálnym nahrávacím štúdiom, ul. Hrachová, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný rodinný dom vhodný na firemné priestory alebo na bývanie

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom kancelárskych priestorov v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Hrnčiarska | 66.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Pezinok na Hrnčiarskej ulici, situova

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Areté real - Predaj vinice v Modre pri Kalvárii

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,646 m²

Areté real Vám ponúka na predaj pozemok v extraviláne Modry. Prevažne rovinatý a slnečný pozemo

Publikované: 17.08.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

49,999 € 19 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ OBCHODNÉHO AREÁLU SO SKLADOVOU HALOU, BUDOVOU OBCHODU A SLUŽIEB A VONKAJŠÍM SKLADOM

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Obchodná | 992 m²

Podnikajte vo vlastných priestoroch v TOP lokalite. Prípadne investujte do nehnuteľnosti s možn

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Areté real - Zľava! Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné,

Reality Viničné

Rodinný dom | Hlavná | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie a

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Viničné

319,900 € 1941 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ POLYFUNKČNEJ BUDOVY S VLASTNÝM PARKOVISKOM, PEZINOK CENTRUM

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Holubyho 27 | 2,585 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte pozrieť. Naša realitná kancelária Areté

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,699,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Areté real - Predaj stavebného pozemku na výstavbu rodinného domu, Smolenická Nová Ves

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,070 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, k

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

123,500 € 115 €/m²

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Obchodná | 992 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

Areté real- Predaj pozemku 716m2 s možnosťou výstavby chaty.

Reality Pezinok

Iný stavebný pozemok | Kučišdorfská dolina | 716 m²

Areté real - Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 716m2 s možnosťou výstavby chaty. Pozemok j

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,850 € 98 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PLECHOVEJ HALY NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, SNP

Reality Pezinok

Skladový objekt | SNP | 60 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom plechovú halu v

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo novú výstavbu

Reality Častá

Rodinný dom | 100 m²

Areté real- Predaj rodinného domu v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo no

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Častá

139,900 € 1399 €/m²

Priestranný 2-izbový byt, loggia, Nivy, 54 m2, vlastný kotol

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pekný, svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4074 €/m²

Novinka
Novinka

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2743 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, SLOVENSKÝ GROB, NOVÁ

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Nová | 120 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príle

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1750 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA NÁDHERNOM POZEMKU, BOROVÁ

Reality Buková

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Buková

104,900 € 1311 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 1-IZBOVÉHO BYTU V PEZINKU, BYSTRICKÁ

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Chceli by ste bývajť v zariadenom byte s výbornou občianskou vybavenosťou? Nech sa páči, príďte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 896 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, LIMBACH, SLNEČNÁ

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 896 m²

Kúp si pozemok pre jeden prípadne dva rodinné domy v zastavanej časti obce. Exkluzívne iba u n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

249,900 € 279 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Rodinné domy na predaj (23122)
Upresniť hľadanie