Obchodno - prevádzkový priestor v BA III, Nové Mesto, Bajkalská ul. (objekt OC TEHELKO pri narodnom futbalovom štadióne)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 85 m²

Predmetom ponuky je prenájom obchodného priestoru v novostavbe projektu Tehelné pole v Bratisla

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Pozemok na stavbu rekreačného domu

Reality Miloslavov

Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²

POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

79,000 € 183 €/m²

Ideálny stavebný pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²

Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

Predaj garáže na Varšavskej ul., v bratislavskom Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 16.4 m²

Predávaná garáž má celkovú zastavanú plochu 19 m2 a je uzamykateľná kovovou dvojkrídlovou bráno

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Historický objekt v centre BA I, Starom Meste, v susedstve Blumentálskeho kostola

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Radlinského | 235 m²

Popis lokality Historický dom sa nachádza v centre Bratislavy v mestskej zástavbe na Radlinskéh

Publikované: 25.05.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 425532 €/m²

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na 4 rodinné domy - Čerešňova ul. (Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňová | 2,631 m²

Ponuka na predaj – stavebný pozemok pre 4 RD Chorvátsky Grob – Čierna Voda, Čerešňová ulica |

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Slnečný stavebný pozemok v Borinke pri Bratislave

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,141 m²

Na predaj: slnečný stavebný pozemok 2 141 m² – Borinka, Pajštúnska alej Ponúkame na predaj pri

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Pozemky na predaj Borinka

447,045 € 209 €/m²

Nová vila s krásnym výhľadom pod bratislavským Slavínom na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | pod slavínom | 435 m²

Predmetom ponuky je predaj rodinnej vily, ktorá sa nachádza v BA I, Starom Meste, pod Slavínom

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

8 izbový, dvojgeneračný rodinný dom (2 byty) v BA III, Kramáre, v blízkosti Deutsche schulle

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 245 m²

2 generačný dom rodinný dom pozostávajúci z dvoch bytových jednotiek v blízkosti Deutsche schul

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

850,000 € 3469 €/m²

Hospodársky les na ťažbu

Reality Kvakovce

Lesná pôda | Dobranská | 25,000 m²

NA PREDAJ - HOSPODÁRSKY LES na ťažbu. Jedinečna príležitosť - vek lesa umožňuje okamžitú ťažbu

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Kvakovce

4.5 €/m2 5 €/m2

Pozemok na výstavbu mestskej vily BA III, Kramáre, kat. územie Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,015 m²

Popis lokality Predmetom ponuky je pozemok (na pozemku stojí starší, neobývaný rodinný dom) o v

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Bývajte v byte s veľkou záhradou

Reality Pusté Úľany

3 izbový byt | Lúčny Dvor | 103 m²

Predmetom ponuky je veľký 3 izbový byt s pozemkom 6 árov (606 m2), nachádzajúci sa v extravilá

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Pusté Úľany

185,000 € 1796 €/m²

(SHOWROOM) - Obchodno - prevádzkové priestory s voľnou skladovou plochou v BA III, Novom Meste, Stará Vajnorska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 207 m²

PONUKA PRIESTOROV NA PRENÁJOM Predmetom ponuky sú obchodné (prezentačno - výstavné priesto

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok v BA III, Vajnory, v blízkosti novej nemocnice

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Rybničná | 1,656 m²

Popis lokality Stavebný pozemok sa nachádza vo veľmi dobrej, dopravne dostupnej lokalite, situo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

145 €/m2 145 €/m2

Predaj budovy s pozemkom v BA III, Rači, v blízkosti novej nemocnice

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Na pántoch | 1,602 m²

Predmetom ponuky je nehnuteľnosť (stavba a pozemky), situovaná v Bratislave, mestskej časti Rač

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

4 izbový rodinný dom s upravenou záhradou a bazénom neďaleko BA v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Školský rad | 193.85 m²

Popis lokality Predmetom ponuky je predaj rodinného domu typu OKÁL, nachádzajúceho sa v obci Št

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

247,000 € 1274 €/m²

3 izbový, tehlový byt v BA III, Nové Mesto, Belehradská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Belehradská | 78 m²

Popis lokality Byt sa nachádza na Belehradskej ul. v blízkosti Račianského Mýta, v tehlovom byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 75 m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica Ponúkame na predaj pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3599 €/m²

Pozemok "C" so stavebným povolením na RD - Čerešňova ul. - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňová | 675 m²

Na predaj stavebný pozemok 675 m² (pozemok "C") so stavebným povolením – Chorvátsky Grob, Čiern

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

249,000 € 369 €/m²

Pozemok na rodinné domy v obci Hviezdoslavov, časť Podháj

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 4,771 m²

Rovinatý pozemok pravidelného, obdĺžnikového tvaru o výmere 4.771 m2 (šírka 35 m a dĺžka 133 m

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

Veľký pozemok - ranč, hospodárska usadlosť

Reality Hviezdoslavov

Záhrada | Broskyňová | 12,300 m²

Na predaj: RANČ / HOSPODÁRSKA USADLOSŤ v tichej lokalite – Hviezdoslavov – Podháj (Broskyňová u

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

Dom na bývanie aj podnikanie v Senci, Malý Biel, Marhuľova ul.

Reality Senec

Iný objekt na bývanie | Marhuľová | 178 m²

Lokalita • Senec – časť Malý Biel, ulica Marhuľová (Gaštanová alej) • Dobrá dostupnosť z D1 a k

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Senec

280,000 € 1573 €/m²

Veľký pozemok v BA III, Koliba, v tichej ulici pod lesom so stavebným povolením a projektom na RD

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,135 m²

Predmetom ponuky je stavebný pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat. územ

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23121)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie