RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Dve parkovacie státia vedľa seba v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Landererova | 15 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom dve parkovacie státia vedľa seba na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Byt v minimalistickom štýle s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50.45 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka v projekte SKY PARK v Bratislave I na prenájom na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Nadčasová vila Timravina

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Timravina | 450 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu nad Palisádami. Sú rekonštrukcie,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Orná pôda v poľnohospodárskej oblasti Záhoria – Skalica

Reality Skalica

Orná pôda | Pri Potoku | 3,886 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky ornej pôdy pri Skalici. Pozemky sú situované v poľnohospodársky

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

4,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT RED OAK – LUŽIANKY

Reality Nitra

3 izbový byt | Jaseňová | 92.5 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno začína výhľadom na upravený golfový areál, v tichu nov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nitra

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Nebytové priestory - kancelária plus apartmán, skladové priestory v centre Bratislavy (investícia)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Jedlíkova | 158.07 m²

Mesto: Bratislava – Staré Mesto Ulica: Jedlíkova 7 (prístup od Kolárskej ako aj od Obchodnej ul

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 2530 €/m²

Celoročne obývateľná chalupa po rekonštrukcii - Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Podjavorinskej | 153 m²

Celoročne obývateľná chalupa po kompletnej rekonštrukcii – Stará Turá, Súš – Kopanice. Súš je j

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

175,000 € 1144 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v BA IV, Devínskej Novej Vsi, ul. P. Horova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Pavla Horova | 85.49 m²

4 - izbový byt sa nachádza v bytovom dome na 6. posch., v centre Devínskej Novej Vsi. Susedné o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

266,900 € 3122 €/m²

Potrebujete bývať a podnikať na jednom mieste? Račianska ul. - projekt GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118 m²

Ponúkame na predaj nový nebytový priestor (NP) o výmere 118,5 m2 + loggia (39 m2), vhodný na ka

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 2542 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v bratislavskej Dúbravke, Pri bielej studienke

Reality Bratislava-Dúbravka

Chata, drevenica, zrub | Plachého | 61 m²

Murovaná chata stojaca na veľkom pozemku sa nachádza na úpätí Devínskej kobyly z dúbravskej str

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Dúbravka

160,000 € 2623 €/m²

Penzión Medzilaborce, čast Vydraň

Reality Medzilaborce

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 670 m²

Predmetom ponuky je predaj stavby „Penzión Beskydy“ s pozemkom, nachádzajúci sa v katastrálnom

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

Info v RK

Predaj uceleného nebytového - kancelárskeho priestoru na Trnavskej ceste 82 s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 180 m²

Samostatný nebytový - kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "Ob

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2000 €/m²

Historický objekt v centre BA I, Starom Meste, v susedstve Blumentálskeho kostola

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Radlinského | 235 m²

Popis lokality Historický dom sa nachádza v centre Bratislavy v mestskej zástavbe na Radlinskéh

Publikované: 25.05.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 425532 €/m²

Pozemok na stavbu rekreačného domu

Reality Miloslavov

Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²

POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

79,000 € 183 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23121)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie