RIVERS | KLINGERKA_ 4-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Súkennícka | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom 4-izbový byt v rezidenčnej budov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | POLUS TOWERS - kancelárie na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 500 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v známej ad

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RIVERS | Exkluzívny byt s panoramatický výhľadom a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 106 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | PREMIUM VILLA (Bratislava - Slavín)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 500 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu situovanú v jednej z najprestížnejších a

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

5,000,000 € 10000 €/m²

MALIBU Apartmán B2-2 s terasou a záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný apartmán s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

382,750 € 4784 €/m²

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4- izbový byt v centre priamo pri Hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 144 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom tento jedinečný 4 izbový byt v exkluzívnej lokalite priam

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok s platným stavebným povolením | Modra-Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 993 m². Pozemok sa nac

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

350 €/m2 350 €/m2

Kancelársky priestor v jedninečnej lokalite na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mudroňova 6 | 84 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom jedinečný priestor v p

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Reliart»Kramáre:Na prenájom 7i RD s bazénom /eng.text inside

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vlárska | 440 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 3-podlažný rodinný dom s veľkou záhradou a bazénom pod lesom na Kr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Nadčasová vila Timravina

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Timravina | 450 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu nad Palisádami. Sú rekonštrukcie,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný trojizbový byt v centre mesta (3D prehliadka)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 84 m²

Ponúkame na prenájom moderný trojizbový byt v rezidenčnom komplexe Dunajská - Inner City Reside

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pri Strelnici - parkovacie státie v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pri strelnici | 16 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Dve parkovacie státia vedľa seba v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Landererova | 15 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom dve parkovacie státia vedľa seba na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v LAKESIDE PARKu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 861 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom vysoko kvalitné kancelárske priestory

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

RIVERS | Útulný byt v rezidencii Machnáč

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt v minimalistickom štýle s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50.45 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka v projekte SKY PARK v Bratislave I na prenájom na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Byt s dvomi spálňami a výhľadom na Dunaj v River parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 115 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nadštandardný byt s dvomi spálňami s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečné bývanie v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 97 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný mestský 2,5 izbový byt s

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Trojpodlažný rodinný dom na prenájom na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nezariadený rodinný dom, ktorý sa nac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23120)
Upresniť hľadanie