Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

Mezonetový byt s terasou na streche

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 148 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom 3-izbový mezonetový byt na Štetin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

POSEIDON Apartmán B-1 so záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočný 4 izbový slnečný apartmán s n

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

347,950 € 3314 €/m²

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

280,000 € 315 €/m²

RIVERS | Exkluzívny 4-izbový byt s parkovaním v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandardný mezonet v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS | Investičný pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Komerčná zóna | Československých tankistov | 6,066 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

MALIBU Apartmán B2-4 PENTHAUS s lódžiou a strešnou terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný PENTHAUS s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

405,950 € 4511 €/m²

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Praktické kancelárske priestory na prenájom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jelačičova | 110 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom prakticky riešené kancelárske priestory s rozlohou 110 m2

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 267 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 268 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Eurovea RiverSide_Nadštandardný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 52 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v rezidenc

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Moderný byt s fascinujúcim výhľadom v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.6 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný byt s dvomi spálňami v projekte

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Nebytový priestor vhodný na rôzne účely

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Agátová | 56.91 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výborne udržiavaný nebytový priestor, k

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 2618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS| Kancelárske priestory administratívnej budove Polus Tower 2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 309 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v známej ad

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

MALIBU BUNGALOV C-1 s terasou a BBQ zónou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4 izbový slnečný BUNGALOV s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

985,940 € 8216 €/m²

ATLANTIS Apartmán B2-2 so záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4 izbový slnečný apartmán s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

463,950 € 4640 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23126)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie