Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2,646,560 € 80 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

425,000 € 4885 €/m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM - VOĽNÝ IHNEĎ, vkusný 2 izbový byt s loggiou a parkovacím státim.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na predaj, 3 izbový byt s predzáhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

3 izbový byt | 82 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj – útulný 3-izbový byt s predzáhradkou v Trstici

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trstice

139,990 € 1707 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rodinný dom so záhradou a pôvodným mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

HĽADÁTE DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A PRIESTOROM NAVYŠE PRE VAŠE PLÁNY? DOBRÉ REALITY – exkluzívne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medovarce

159,900 € 431 €/m²

Novinka
Novinka

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV

Reality Leopoldov

1 izbový byt | Šulekovská | 60 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV – ŠULEKOVSKÁ ULICA TEL.ČÍSL

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Leopoldov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v tichom srdci Dolného Dubového

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

Cena dohodou

Predaj 3-izbového bytu, Michalská, Michalská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Michalská | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Hlohovci – skvelá ponuka Ponúkame na predaj priestranný 3-

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 518 €/m²

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30368)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie