Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 147 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj chalupu s čarovnou atmosférou priamo v obci Bohunice, na úpätí Š
45,000 € 306 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 85 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú a zateplenú rekreačnú chatu n
114,000 € 1341 €/m²
Záhradná chatka | Ludvíka Svobodu | 16 m²
MLM reality Poprad má pre Vás pozemok 366 m2 v záhradkárskej osade s drevenou chatou, ktorá sa
32,500 € 2031 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ludvíka Svobodu | 32 m²
MLM reality Poprad má pre Vás chatu so záhradou 549 m2, ktorá sa nachádza priamo v meste Poprad
79,900 € 1562 €/m²
Záhradná chatka | Dubina | 16 m²
Na predaj záhradná chatka – drevostavba 24 m² s pozemkom o rozlohe 386 m² (cca 39 × 10 m), v zn
79,990 € 4999 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Uhrinčanská | 72 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj chatu v atraktívnej lokalite len 12 km od Košíc - na Uhrinčan
99,000 € 1875 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 260 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny a priestranný zrub ideálny na celoročné bývanie a ti
349,990 € 1346 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krásnohorská Dlhá Lúka | 120 m²
TÚŽITE BÝVAŤ POD LESOM? TÚŽITE RELAXOVAŤ POD LESOM? Tak práve táto ponuka je ideálna práve pre
175,000 € 1458 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 104 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v Exkluzívnom zastúpení nadštandardnú 4 i
449,000 € 4317 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hrhov | 50 m²
PONUKA PRE MILOVNÍKOV PESTOVANIA VINIČA A ZÁROVEŇ ODDYCHU V PEKNEJ PRÍRODE SLOVENSKÉHO KRASU !
22,000 € 740 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 85 m²
POSLEDNÁ CHATA NA PREDAJ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 i
229,000 € 2341 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod Čebraťom | 17 m²
Hľadáte únik z mestá, kde si oddýchnete od každodenného stresu? Táto utulna záhradná chatka v o
38,000 € 2235 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 19 m²
Georgi Conev Vám ponúka Investičnú príležitosť - na predaj pozemky pod cca 21 záhradnými chatam
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Bodíky | 94 m²
A-W Real Vám ponúka oddtúpenie nájomnej zmluvy v chatovej oblasti v Bodíkoch - na pozemku je st
84,990 € 904 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | neuvedené | 232 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmánový dom blízko termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V apartmán
385,000 € 1659 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
JUDr. Marek Jurčišin a RK Nové bývanie pre Vás pripravili na predaj chatku v nenápadnej, no o t
43,250 €
Chalupa, rekreačný domček | Staré Levice | 130 m²
Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý viničný dom 100 m2 , na pozemku 1793 m2
58,000 € 446 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
IMG real ponúka na dlhodobý prenájom nádhernú chatu priamo na okraji lesa - Bukovina (Nová Baňa
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Závodie | 747 m²
Piata Avenue Vám Ponúka na predaj chatku s pozemkom v záhradkárskej lokalite pod Hajikom, v kat
80,000 € 107 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 19 m²
Ponúkame na predaj chatu v krásnej a pokojnej lokalite Stupava - záhradkárska oblasť Ovocinár.
110,000 € 5789 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 120 m²
Ponúkame na predaj krásnu dvojizbovú chatu s rozlohou 120 m², ideálnu na relax a oddych v maleb
235,000 € 2083 €/m²
Záhradná chatka | suchá nad Parnou | 0 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj chatku s pozemkom o výmere 270 m2 v krá
59,900 €
Iný rekreačný objekt | Chorvátsko
Baia House je luxusná 3-podlažná vila v centre Rogoznice. Vila má 7 spální, 6 kúpeľní, vlastný
Info v RK
Iný rekreačný objekt | Chorvátsko
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.