2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária
150,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
V OBCI v okolí Nitry hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľno
Info v RK
Rodinný dom | 1 m²
Hľadáme Rodinné domy v okolí Vrábeľ ,ZL Moraviec, Nitry, pre našich klientov , predaj a vybaven
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | všetky | 0 m²
Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -
Cena dohodou
1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²
Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma
Cena dohodou
4 izbový byt | Haanova | 0 m²
Pre nášho klienta aktuálne hľadáme 4-izbový byt v pôvodnom stave, ktorý prejde kompletnou trans
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta, v lokalite Banská Belá a okolie, hľadáme rodinný dom na predaj. Požiad
Info v RK
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta, v lokalite Zvolen Západ, prípadne Zv-centrum, hľadáme 1izbový byt na p
Info v RK
2 izbový byt | 50 m²
Kúpa 2 izbový byt Okres Košice I. Cena 160 000 €. Nedoplatky a prípadne exekúcie vyplatíme. Pla
160,000 € 3200 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Liptovský Ján. Pozemok môže byť aj men
180,000 € 1800 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Hľadám chalupu v obci Ábelová pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvodn
Cena dohodou
2 izbový byt | 45 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 2-izbový byt v meste Hnúšťa v pôvodnom stave alebo po čiastočnej
30,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jamník. Pozemok ideálne do 600m2, ale
150,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária hľadá pre konkrétneho klienta rodinný dom v mestskej časti Košice – Sever.
Info v RK
1 izbový byt | 0 m²
Realitná kancelária hľadá pre klienta 1-izbový byt v mestskej časti Košice – Nad jazerom. Poži
Info v RK
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Východná alebo Važec. Cena bude
120,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa v pôvodnom stave alebo po čiastočnej
100,000 € 1000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 1 izbový byt v meste Tornaľa. Na stave bytu ani na konkrétnej ul
Cena dohodou
1 izbový byt | 40 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č
60,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu alebo velkost
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 1 izbový byt v obci Utekáč. Na stave bytu ani na konkrétnej ulic
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt by mal byť as
100,000 € 100000 €/m²
Garsónka | Štefana Moyzesa | 24 m²
Kúpim garsónku v Ružomberku, môže byť aj pôvodný stav, platba v hotovosti. Vopred ďakujem za ka
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Ponúknite na predaj rodinný dom, dvojdom, rekreačnú chatu, zrub - či už novostavbu alebo v pôvo
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.