VYMEŇ SUSEDA! - Hladame pre klienta 3 izbovy byt v BA II., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s prevereným financovaním 3 izb. byt v mestskej časti Bratislav

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

230,000 € 3286 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Hľadáme pre hotovostného klienta 2-izbový byt v BA Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 50 m²

Zvažujete predaj 2 izbového bytu v novostavbe v mestskej časti Bratislava Petržalka? Oslovte ná

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

285,000 € 5700 €/m²

člen NARKS

Záhrada

Reality Nitra

Záhrada | nitra | 350 m²

Hľadám záhradu v Nitre a blízkom okolí, voda .podmienka voda, prípadne elektrina na pozemku, p

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Pozemky na kúpa Nitra

Cena dohodou

Máte na predaj 1-2i byt?

Reality okres Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Ak máte na predaj 1i väčší,alebo 2 i byt ,môže byť aj garzonka,pôvodný stav,ťarcha nie je prob

Publikované: 17.01.2022 Aktualizované: 28.08.2023
Byty na kúpa

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i) *65 m²* balkón*murovaná pivnica* výťah

Reality Malacky

2 izbový byt | D. Skuteckého | 65 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i)v Mala

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na kúpa Malacky

139,000 € 2138 €/m²

Hľadáme pozemky na Východnom Slovensku

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL hľadá pozemky v rámci východn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na kúpa Baška

Cena dohodou

Kúpim chatu vhodnú na celoročné bývanie, Čaňa, Geča

Reality Čaňa

Chata, drevenica, zrub | 55 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL hľadá pre konkrétnu klientku

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na kúpa Čaňa

50,000 € 909 €/m²

Veľkometrážny byt v centre KE - Dopyt

Reality Košice

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Realitná kancelária ELI REAL hľadá pre seriózneho klienta priestranný byt v centre mesta Košice

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na kúpa Košice

Info v RK

Hľadám 1- izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

160,000 €

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Byty, domy, pozemky.

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, som realitná maklérka a aktuálne hľadám byty, domy alebo pozemky na predaj pre konkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Stupava

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta - 2 izbový byt v Bratislave - Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

165,000 € 4125 €/m²

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Máte 1-izbový byt v Trnave? Máme kupujúceho do 135 000 € Aktuálne zastupujeme klienta, ktorý h

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

135,000 € 3857 €/m²

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

2- izbový byt na ulici Kresánková

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

KÚPIM 2-izbový byt na NIVÁCH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 2-izbový byt v lokalite NIVY. V prípade, že uvažu

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026