Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta

Reality Šamorín

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, Šamorín aj okolie, kľudne aj pôvodný stav. Cena

Publikované: 10.09.2018 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

135,000 €

Hľadám pre klienta 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, čiastočná hotovosť. Byt o veľkosti minimál

Publikované: 28.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

160,000 €

Kúpa 2 izbového bytu v Ružinove, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

240,000 € 5106 €/m²

Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice

Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice pre konkrétneho klienta, platiaceho v hotovosti.

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

115,000 € 3286 €/m²

2 izbový byt Senec - Ponúknite

Reality Senec

2 izbový byt | Pezinská | 50 m²

PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA SÚRNE HĽADÁM 2 izbový byt Senec s takouto špecifikáciou: DISPO

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senec

Cena dohodou

2 izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 52 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v lokalite Bratislava II, III, IV, cca 50 m2 , balk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4808 €/m²

HĽADÁME NA KÚPU 1 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 1 izbový byt v Dúbravke.

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

120,000 €

Dopyt – stavebný pozemok (cca 700 m²)

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Ivanka pri Nitre | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok o rozlohe približne 700 m² v lokalitách: Ivanka

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

SÚRNE HĽADÁME NA KÚPU RODINNÝ DOM - okres Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 0 m²

Súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v okrese Dunajská streda skôr smer Bratislava , v pôvodnom

Publikované: 19.02.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Dunajská Streda

120,000 €

Súrne hľadám 2-izb byt s balkónom na ul. A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Kubinu | 52 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2-izbový slnečný byt v Trnave, najlepšie v časti Trnava-Z

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

160,000 € 3077 €/m²

HĽADÁM 3 IZBOVÝ BYT V ŠAMORÍNE,pôvodný stav pre klientov

Reality Šamorín

3 izbový byt | 68 m²

Hľadám v Šamoríne 3 izbový byt v pôvodnom stave pre konkrétnych klientov. Byt s balkónom alebo

Publikované: 26.07.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

110,000 € 1618 €/m²

HĽADÁM 3I BYT NA KÚPU PRE KONKRÉTNU KLIENTKU

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Vlastníte trojizbový byt v rezidenčnom projekte Rezidencie pri Mýte, ktorý predávate alebo by s

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 6875 €/m²

HĽADÁME NA KÚPU 3 IZBOVÝ BYT

Reality Holíč

3 izbový byt | PONÚKNITE | 70 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 3 izbový byt v Holíči. Výmera aspoň 70m2. Ak takúto nehnu

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Holíč

Cena dohodou

Hľadáme garsónku, alebo 1 izb. byt na kúpu

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu : Bratislava Ružinov, Rača, Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Rý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadáme byt na kúpu

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1-2 izbový byt meste v Levice Pre konkrétnych klientov hľadáme 1-izbový, alebo 2-izbový

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA RODINNÝ DOM

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom od 150.000-180.000,- € , v lokalitách - Soblahov, Tu

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Neplaťte províziu za sprostredkovanie predaja Vášho bytu v Starom Meste, Palisády a blízke okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

HĽADÁME SÚRNE 3 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | nezadaná | 70 m²

Súrna kúpa 3izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 2643 €/m²

KÚPA 2 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

HĽADÁME SÚRNE 2 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | nezadaná | 58 m²

Súrna kúpa 2izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

150,000 € 2586 €/m²

KÚPA 1 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 1 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

KÚPA 1 alebo 2 alebo 3 izbový byt SÍDLISKO SNP, UHLISKO, BANSKÁ BYSTRICA, pôvodný stav

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 60 m²

Súrna kúpa 1 alebo 2 izbový byt, Sídlisko SNP, UHLISKO, Banská Bystrica. Stav a cena - všetko

Publikované: 20.03.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

HĽADÁME SÚRNE 1 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | nezadaná | 32 m²

Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 3750 €/m²

Kúpime pôdu, záhradu, vinohrad v okrese Senec.

Reality Senec

Orná pôda | Nezadaná | 10,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Senec (prip. Pezinok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Senec

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie