Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Martine na investičné účely. Garsónku do ceny 90

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. Garsón

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Bytči na investičné účely. Garsónku do ceny 100.

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

VIVAREAL* VYKUPUJEME a HĽADAME pre našich klientov 1,2,3 - izbove byty v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Trnava | 0 m²

VYKUPUJEME a hľadáme pre našich klientov v Trnave a blízkom okolí garzónky, 1-izbové, 2-izbové,

Publikované: 09.11.2012 Aktualizované: 12.01.2022
Byty na kúpa Trnava

1 €

Kúpa 1 - 2 izbový byt Bytča

Reality Bytča

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1 alebo 2 izbový byt v Bytči. Financovanie máme zabezpečené. Ponú

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bytča

140,000 € 3684 €/m²

Kúpa 1i byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 izbový byt v Žiline. Máme hotovosť. Ponúknite svoju nehnuteľnosť n

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

135,000 €

Hľadám 1 izbový byt na investíciu - seriózny záujem, rýchle jednanie

Reality Malacky

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme investičný byt pre konkrétnych a serióznych klientov. Máme záujem o väčšiu garzonku al

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 €

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom. Ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka
Novinka

1 alebo 1,5 izbový byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámocká | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 1,5 izbový byt vo Vrakuni alebo Podunsjakých Biskupicia

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

KÚPIM 1 IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétného klienta 1 izbový byt v meste Dubnica nad Váhom po čiastočnej, alebo úpln

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

odkúpime Váš byt v Bratislave............................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

odkúpime Váš byt v Bratislave..................................................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE ....................................................................................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE .............................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadám 1 izbový byt v Bratislave

Pre klienta hľadám 1 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

PRE KLIENTOV HĽADÁME NA KÚPU BYTY-SENICA, SKALICA A OKOLIE

Reality Senica

1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²

Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Kúpime 1 izbový byt v Martine alebo vo Vrútkach

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Predávate nehnuteľnosť a nedarí sa? Chcete predať nehnuteľnosť? ZADARMO Vám poradíme reálnu trh

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

75,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme 1 izbový veľkometrážny byt s balkónom

Reality Martin

1 izbový byt | 45 m²

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

85,000 € 1889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 IZBOVÝ BYT, KEŽMAROK - POPRAD

Reality Kežmarok

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám na kúpu 1-IZBOVÝ BYT. - lokalita: Kežmarok, Poprad,

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Kežmarok

70,000 €

Pre klienta hľadám 1,5 až 3 izbový byt v Prešove, so súkromným parkoviskom

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadaný byt môže byť novostavbou aj starším bytom, podľa stavu potom klient prispôsobí svoj roz

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 €

Hľadám pre klienta 1 alebo 2-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Môže byť novostavba alebo aj starší byt. Cena za byt prislúchajúca stavu. Lokalita najlepšie sí

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

140,000 €

Hľadám 1 až 2-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

SURNE Hladam pre klienta: - 1 az 1,5 max 2i byt v Prešove - ideálne Sídlisko I, II, III a okol

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

140,000 €

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

Potrebujete rýchlo predať svoj 1iz. - 2iz. byt?

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 3750 €/m²

Hľadáme jednoizbový byt na predaj v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1842 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie