Pozemok pre rodinné domy | Holubyho | 702 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez
250 €/m2 250 €/m2
Rodinný dom | Schillerova | 290 m²
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,
Info v RK
Rodinný dom | 394 m²
Ponúkame na predaj luxusne vybavenú, priestrannú a kvalitnú rodinnú vilu so samostatným wellnes
1,299,000 € 3297 €/m²
Obchodné priestory | Panenská | 79.15 m²
Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam
1,999,000 € 11494 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²
Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES
308,000 € 3864 €/m²
Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²
-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave
2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 17.7 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu na Hattalovej 12/A, (bývalá TESLA). Miestnosť sa nachádza na 5.
115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Lozorno | 17,000 m²
Prenajmeme moderné skladové priestory v logistickom areáli. V rámci priestorov je možné vytvor
Cena dohodou
4 izbový byt | Na varte | 120 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N
570,000 € 4750 €/m²
3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram
499,000 € 5377 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau |
Ponúkame Vám nový projekt moderného rodinného bývania v rakúskom pohraničí- nadštandardne rieše
520,000 € 3421 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo
868,700 € 6435 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 121.1 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A"s celkovou plochou
436,098 € 3601 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 112.8 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "B"s celkovou plochou
383,659 € 3401 €/m²
Iný rekreačný objekt | Štúrova | 500 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren
Cena dohodou
3 izbový byt | Panenská | 67.7 m²
Luxusné bývanie na Panenskej – Priestranný 3-izbový byt s balkónom a garážou Ponúkame na prenáj
920 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 295 m²
Ponúkame na predaj rodinnú vilu v prekrásnom prostredí pod Malými Karpatmi vo vilovej štvrti na
820,000 € 2949 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²
Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b
868 €/m2 868 €/m2
Vinica, chmelnica | Nigle | 34,105 m²
Pozemok s nádherným výhľadom na krajinu nad Limbachom, v susedstve rekreačnej a obytnej zóny, k
12.5 €/m2 13 €/m2
Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²
Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P
3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 201 m²
Ponúkame na predaj 5-izb. rodinný dom v tichej ulici na Čiernej vode. Okolo domu je krásna udrž
595,000 € 3129 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalit
876,000 € 3519 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.