1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²
Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin
205,000 € 5256 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na priestrannej loggii orientovanej do pokoj
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²
Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu
209,990 € 2283 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Estónskej ulici. Byt sa nac
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 160 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kanc
1,120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Žilinská | 179.96 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor. Vstupné priestory o výmere 14,82 m2 do priestoru sa nachá
329,530 € 1831 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Žilinská | 64.48 m²
Ponúkame na predaj kancelársky priestor. Priestor sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu
186,346 € 2890 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 753 m²
Ponúkame pripravené a geometricky rozparcelované 11 pozemkov . Pozemky sa predávajú SAMOSTATNE
30,376.5 € 40 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²
VIDEO link: https://youtu.be/UmkS9EwQvTw Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v obci Sľaža
98,000 € 356 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Skopírujte link do prehliadavača: https://youtu.be/zRxPjslbI-E ZNÍŽENÁ CENA!!! V obci Veľké Vo
90,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom na Žikave. Dom po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie al
69,990 € 467 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 1,088 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Jedľové Kostoľany. Obec Jedĺové kostoľany je podhorská ob
30,670 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 2,039 m²
ZNÍŽENÁ CENA o 5.000,-€ EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame Vám na predaj pozemok v intraviláne v obci Kozá
52,000 € 26 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 17,037 m²
Ponúkame na predaj v celosti 5 pozemkov vedené ako orná pôda a trvalé trávnaté pozemky . Pozemk
174,288 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 550 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Malé Vozokany.. Inžinierske siete sú na okraji poze
33,000 € 60 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
VIDEO: https://youtu.be/03HSOE4FzmE Ponúkame na predaj rodinný dom dvojpodlažný v tichej lokali
144,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
REZERVÁCIU PRI KÚPE NEHNUTEĽNOSTI NA HYPOTÉKU ROBÍME BEZ REZERVAČNEJ ZÁLOHY PRE KUPUJÚCEHO Ponú
122,000 € 1017 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,302 m²
Nový pozemok aj s prístupovou cestou o veľkosti 2302 m² je rozdelený na 3 stavebné pozemky o ro
75,000 € 33 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre klientov hľadáme rodinné domy do 130.000€ aspoň čiastočná rekonštrukcia, väčší pozemok, Pon
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Nezadaná | 495 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hosťovce okr . Zlaté Moravce. Prečo si vybrať obec Hosťov
158,000 € 319 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 324 m²
Na predaj murovaná záhradná chatka, murovaný základ, nosné steny tvárnice, nová strecha sedlová
60,000 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 494.25 m²
Ponúkame na predaj podiely pozemkov v spoločnom dvore o celkovej výmere 494,25m2 za cenu 30.000
30,000 € 61 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klienta 1iz.byt v Zlatých Moravciach. PLATBA V HOTOVOSTI PODĹA STAVU. Kontakt: Paed
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.