Slnečný pozemok v tichom prostredí – Zákopčie (okres Čadca)

Reality Zákopčie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,087 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 3 087 m² v obci Zákopčie, okres Čadca.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Zákopčie

41.7 €/m2 42 €/m2

člen NARKS

Chatka pri lese v obci Radôstka – súpisné číslo, voda na pozemku

Reality Radôstka

Chata, drevenica, zrub | 45 m²

Reality SLNOVRAT ponúka na predaj rekreačnú chatku v obci Radôstka, situovanú v príjemnom príro

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radôstka

49,900 € 1109 €/m²

člen NARKS

Predaj: Tradičná drevenica v obci Oščadnica(026-CH)

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Oščadnica | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodnú klasickú drevenicu, situovanú v obci Oščadnica. Postavená je na

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

73,900 € 1056 €/m²

člen NARKS

Predaj: Lukratívna chata v obci Korňa (310-CH)

Reality Korňa

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 186 m²

Ponúkame na predaj 4 samostatné novostavby rekreačných chát v malebnej obci Korňa, ktorá získal

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Korňa

Info v RK

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok 400 m² – vhodný na výstavbu garáží, Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Jána Kollára | 400 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 400 m², situovaný v zastavanom území, vo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Čadca

65,900 € 165 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pekný stavebný pozemok v meste Turzovka(104-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 961 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v meste Turzovka miestn

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

36,900 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne nádherný pozemok na developerské účely v obci Oščadnica(031-P)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 9,938 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký slnečný pozemok v katastri obce Oščadnica. Pozemok má

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 24.02.2023
Pozemky na predaj Oščadnica

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

Pedaj: Pozemok určený na developerský projekt v meste Čadca(025-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Čadca | 6,881 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podzávoz o celkov

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 26.01.2024
Pozemky na predaj Čadca

66 €/m2 66 €/m2

člen NARKS

Na predaj: priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, Čadca - Hurbanova ulica

Reality Čadca

3 izbový byt | 68.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Čadca - Kyčer

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Čadca

138,000 € 2028 €/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt v meste Turzovka(163-B)

Reality Turzovka

2 izbový byt | Stred | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v meste Turzovka o celkovej výmere 55 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Turzovka

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Pozemok určený na výstavbu chaty v obci Makov (123-P)

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Makov | 1,151 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Makov s rozlohou 1151m2 , ktorý sa nachá

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Makov

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Lukratívny stavebný pozemok v obci Raková (115-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 703 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Raková s rozlohou 703 m2 ktorý Vás

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 01.12.2023
Pozemky na predaj Raková

82,000 € 117 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v meste Turzovka(106-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 939 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 939 m2 v meste Turzovka v časti Predm

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 06.02.2024
Pozemky na predaj Turzovka

36,500 € 39 €/m²

člen NARKS

Predaj : Stavebný pozemok v obci Makov (125-P)

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Makov | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj dva krásne mierne svahovité pozemky v obci Makov s rozlohou 560m2. Mát

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Makov

36,400 € 65 €/m²

člen NARKS

Prenájom – Jedinečný 3-izbový byt v novostavbe v centre mesta Čadca (188-P)

Reality Čadca

3 izbový byt | Čadca | 89.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podl

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa – 822 m², siete pri pozemku

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | 822 m²

Reality SLNOVRAT ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa o výmere 822 m². Pozemok

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

41,000 € 50 €/m²

člen NARKS

Predaj podielov na lesných a poľnohospodárskych pozemkoch – Budatínska Lehota (Kysucké Nové Mesto)

Reality Kysucké Nové Mesto

Lesná pôda | Nezadaná | 30,041 m²

Ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území Budatínska Lehota s charakterom lesnej krajiny.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Pozemok určený na výstavbu chát v meste Čadca(033-P)

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Rieka | 2,308 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok o celkovej výmere 2308 m2. Väčšia časť je rovin

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne malebný investičný pozemok v obci Oščadnica(032-P)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 9,938 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký slnečný pozemok v katastri obce Oščadnica. Pozemok má 9

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 24.01.2024
Pozemky na predaj Oščadnica

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

Predaj: Lukratívna chata v obci Nový Hrozenkov (261-CH)

Reality Nový Hrozenkov

Chata, drevenica, zrub | Česká republika | Nový Hrozenkov | Nový Hrozenkov

Hľadáte dokonalé miesto na relax uprostred prírody, ktoré ponúka moderný komfort a štýlový diza

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 07.12.2024
Chaty a chalupy na predaj Nový Hrozenkov

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 3 izbový byt v meste Turzovka(258-P)

Reality Turzovka

3 izbový byt | Turzovka | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný v centre mesta Turzovk

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Turzovka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj – Podvysoká

Reality Podvysoká

Pozemok pre rodinné domy | 2,355 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 2355 m²( 1193m²+1162m²) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

19 €/m2 19 €/m2

člen NARKS

Na predaj: Rozľahlý pozemok v krásnom prostredí – Dlhá nad Kysucou (2676 m²)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,676 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 2676 m² v obci Dlhá nad Kysucou, okres Čadca. P

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

Čadca–Horelica: Rodinný dom + wellness domček

Reality Čadca

Rodinný dom | 300 m²

Neopakovateľná ponuka v Čadci – Horelici: plnohodnotný rodinný dom (cca 200 m²) + samostatný we

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čadca

255,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22952)
Upresniť hľadanie