Na predaj - šesť nádherných chatiek v obci Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj - šesť nádherných chatiek v obci Podhájska. Nachádzajú sa

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Andovciach

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 250 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Andovce. Nachádza sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

53,300 € 213 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou a zimnou záhradou v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 177 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou a zimnou záhradou v obci Ba

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bajč

284,000 € 1605 €/m²

Rezervované - Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 150 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Gbelce. Nachádza sa v

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gbelce

Cena dohodou

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou a garážou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Gúgska | 159 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s terasou a

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

399,900 € 2515 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 91 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj rodinný dom v obci Gbelce. Nachádza sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gbelce

113,000 € 1242 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 64.81 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2- izbový byt s balkóno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1898 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R. Štefánnika | 30 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka Vám na prenájom nebytový priestor v centre mesta v Nových Z

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom garáž v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garáž | J. Simora | 19 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom garáž v meste Nové Zámky. Nachádza sa na ulici J. Simora. G

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dolný Jatov

Reality Jatov

Rodinný dom | Dolný Jatov | 123 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Jatov. Nachádza sa v

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jatov

97,000 € 789 €/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 67 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom na Andovskej ulici v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám ponúka na prenájom 3- izbový byt s balkónom na ul. Andovská v m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Vansovej | 67.99 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v meste Nové Zámky. Byt sa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 956 m²

RK TRINITY Vám prestavuje a ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Dedinka. Pozemok:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

21,000 € 22 €/m²

Na prenájom priestor v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Nové Zámky | 9 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom priestor v meste Nové Zámky. Nachádza sa v centre mesta. Pri

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

200 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

5 a viac izbový byt | Dvory | 300 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

215,000 € 717 €/m²

Kúsok od univerzity 2-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

N predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy. Rozl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,000 € 21 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 90 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Gúgska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce.

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

60 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1877 €/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 15 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj murovanú chatku so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,000 € 1933 €/m²

Na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Na predaj novostavba 3-izbový rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Okrem tejto

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 2041 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22994)
Upresniť hľadanie