Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Znížená cena ! Na predaj invetičný rozsiahly pozemok v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Pozba | 3,000 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny investičný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Pozba. POZEMOK - vý

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

37,000 € 12 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

NA PRENÁJOM - kancelárske priestory v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | centrum | 20 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory priamo v centre mesta Nové Zámky. Prie

Publikované: 24.10.2020 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj zabehnutý rybník, jazero pri meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rybník, jazero | Kolárovo | 28,000 m²

Ponúkame na predaj areál zabehnutého rybníka chyť a pusť o rozlohe 28 000m2 s osádkou rôznych d

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

420,000 € 15 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt priamo v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | centrum | 40 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám predstavuje na prenájom 1-izbový byt priamo v centre mesta v No

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 240 m²

Ponúkame na predaj Podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite obce Andovce. DO

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Andovce

389,800 € 1663 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v meste Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 200 m²

Ponúkame na predaj podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v kľudnej časti mesta Šurian. Dom j

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šurany

168,900 € 845 €/m²

Na predaj podlažný a priestranný penzión v obci Podhájska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Podhájska | 320 m²

Ponúkame na predaj podlažný a priestranný penzión v obci Podhájska. OBJEKT - výmera 227m2 príz

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

295,000 € 1028 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v ovci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 140 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

118,000 € 843 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v záhradkárskej časti - Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | Záhradkárska oblasť | 21 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku so záhradou, ktorá sa nachádza záhradnkárskej oblasti v obci

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

37,000 € 1786 €/m²

Znížená cena -Na predaj poschodová murovaná chatka v Kamenici nad Hronom

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Kamenica | 40 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj poschodovú murovanú chatku v Kamenici nad Hronom. Pozemok: - c

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

28,000 € 700 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | Trávnica | 170 m²

TRINITY realitná spoločnosť Vám predstavuje rodinný dom prispôsobený na podnikanie. Rodinný dom

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trávnica

194,000 € 1141 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v meste Nevad

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nesvady

193,890 € 1616 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 887 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza skoro v centre obce Dedinka. POZEMOK -

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

19,900 € 22 €/m²

IBA U NÁS - Na predaj poschodová murovaná chata v obci Modrany

Reality Modrany

Chalupa, rekreačný domček | Modrany | 1,208 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj IBA U NÁS - poschodovú murovanú chatu v obci Modrany. Chata sa

Publikované: 16.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modrany

29,500 € 24 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 1,351 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, na ktorom sa nachádza zrúcanina starého vidieckeho domu v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

58,000 € 43 €/m²

IBA U NÁS - Na predaj záhrada s pivničným domom v obci Modrany

Reality Modrany

Záhrada | Modrany | 1,054 m²

TRINITY realitná spoločnosť predstavuje IBA U NÁS na predaj záhradu s pivničným domčekom. Nachá

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

12,500 € 12 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 1,700 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v meste Nesvady. POZEMOK - výmera pozem

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

139,000 € 82 €/m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 75 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Svätý Peter. Nachádza

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

68,000 € 1040 €/m²

Na prenájom krásny 3-izbový byt v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 65 m²

Ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Nové Zámky. BYT - v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt pri centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | pri centre | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt, ktorý sa nachádza neďaleko centra v Nových Zámkoch. BYT - v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom garáž na sídlisku JUH v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garáž | Lesna ulica | 19 m²

Ponúkame na prenájom garáž s elektrikou na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Nacházdza sa na Lesne

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj - šesť nádherných chatiek v obci Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj - šesť nádherných chatiek v obci Podhájska. Nachádzajú sa

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22994)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie