Iba u Nás - Na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 719 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Jasová.

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

Cena dohodou

Na prenájom kompletne zariadený veľký 1-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Kapisztoryho | 59.5 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený veľký 1-izbový byt s balkónom v meste Nov

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 923 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jasová. Nachádza sa tichej a kľudnej lo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

20,000 € 22 €/m²

IBA U NÁS - Na predaj Piváreň u Dráčika v meste Nové Zámky, 3D virtuálna prehliadka

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Komárňanská | 120 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadené pohostinstvo - Piváreň u Dráčika so záhrado

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

245,000 € 2042 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výhradne - Na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 124 m²

RK TRINITY s výhradným zastúpením majiteľa Vám predstavuje a ponúka na predaj 4-izbový tehlový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubník

45,000 € 363 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a loggiou v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Széchényiho | 77.98 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s balkónom a loggiou v meste Nové Zámk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne kancelárske priestory na prenájom v meste Šurany

Reality Šurany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska ulica | 168.6 m²

IBA U NÁS - Ponúkame exkluzívne kancelárske priestory na prenájom, ktoré sa nachádzajú na hlavn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

1,464 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Palárikovo | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Palárikovo. Nachádza sa v tichej a kľudnej lokalite obce.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

42,000 € 84 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na hlavnom ťahu v Ivanke pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká ulica | 528 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu v obci Ivanka pri Nitre.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

97,900 € 185 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Nové Zámky | 39 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Nových Zámkoch. Nachádzajú sa blízko a

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

389 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj slnečný pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Palárikovo | 0 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Palárikovo. Nachádza sa vo

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

42,250 €

Na prenájom obchodné priestory v širšom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R.Štefánika | 72 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú v širšom centre mesta Nové Zámky.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj garáž s elektrinou na sídl. Juh v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garáž | g. bethlena, spirit | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž s elektrinou, ktorá sa nacádza na sídlisku Juh v Nových Zámkoch. GARÁ

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

42,500 € 2361 €/m²

Na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 71.05 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt v Nových Z

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometódska | 35.87 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom 1-izbový byt v meste Nové Zámky. Nachádza sa na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Nové Zámky | 24 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom priestor v Nových Zámkoch. Nachádzajú sa blízko autobusovej s

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

220 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 150 m²

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom, ktorý sa nachádza v lukratívnej a vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

177,000 € 1200 €/m²

Na predaj 4-izbový RD (novostavba) v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | pri centre | 112.5 m²

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorá je situovaná neďaleko centra obce

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

224,900 € 2036 €/m²

Znížená CENA! Na predaj chata v obci Trávnica, 3D obhliadka

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | Trávnica | 130 m²

Ponúkame na predaj zariadenú chatu, ktorá sa nachádza v obci Trávnica. V okolí sa nachádza vino

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1146 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj Apartmánové domy na ostrove Rab-Barbat, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

TRINITY realitná kancelária ponúka na predaj Apartmánové domy, ktoré sú vziadlené od mora len 1

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj

248,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku v obci Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Pri kúpalisku | 766 m²

IBA U NÁS - TRINITY realitná kancelária ponúka na predaj pozemky, ktoré sa nachádzajú neďaleko

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

135,000 € 176 €/m²

Na predaj priemyselný areál / pozemok / sklady v obci Svodín

Reality Svodín

Výrobný objekt | Svodín | 5,666 m²

Ponúkame na predaj priemyselný areál - sklady - pozemok, ktorý sa nachádza v obci Svodín. Jedná

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Svodín

177,000 € 31 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Pri centre | 1,840 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, priestranný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza neďaleko centra ob

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

149,900 € 81 €/m²

Na predaj LES medzi Komárnom a Hurbanovom, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Lesná pôda | Svätý Peter | 13,011 m²

Ponúkame na predaj LES, ktorý sa nachádza medzi mestom Komárno a Hurbanovo. Katastrálne územie

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

69,000 € 5 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22994)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie