Rodinný dom | Kysucká | 100 m²
Ponúkame na predaj starší tehlový rodinný dom nachádzajúci sa v príjemnej lokalite Horný Vadičo
104,000 € 1040 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 50 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre Žiliny. Priestor sa nachádz
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt
168,000 € 2877 €/m²
Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²
www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej
23 €/m2 23 €/m2
Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²
23 €/m2 23 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 109.31 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop
320,000 € 2927 €/m²
2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 54 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom apartmán vo Ville Martes v Martine. Dvojizbový
420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 6,086 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny hotel vo veľmi dobrom technickom stave
Cena dohodou
4 izbový byt | Tajovského | 126 m²
Realitná kancelária DREAM REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a moderne zaria
1,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 65 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom priestor v centre Žiliny. Priestor sa nachádza v suteréne
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajzova | 65 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2‑izbový byt v obľúbenej lokalite Hli
205,000 € 3154 €/m²
Obchodné priestory | Širšie centrum | 700 m²
Dream reality Vám ponúka na prenájom obchodné a kancelárske priestory ktoré sa nachádzajú v
4.17 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Lúka, pasienok | 0 m²
Predáme krásny rekreačný pozemok pri lese vo Višňovom na
153,200 €
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 94.5 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelársko-obchodný pri
715 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 62 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom dve prepojené kancelárie s kuchyňkou a skladom , kance
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Žilina | 39 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestor
277 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Reštaurácia | 1,500 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Dream reality Vám ponúka na predaj rodinný dom typu bungalov nachádzajúci sa v obci Mojš - Ž
200,000 € 1333 €/m²
2 izbový byt | Kúpeľná | 50 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre Starého Mesta v Brati
1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 87 m²
Dream reality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o celkovej výmere
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
4 izbový byt | 101 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4-izbový byt v novostavbe v Žiline - centrum.
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 100 m²
Dream Reality Vám ponúka kancelárske a prevádzkové priestory v starom meste v Žiline, 4 kanc
900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Národná | 320.65 m²
Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny. Nac
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 0 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok registra E o výmere 1260 m2 s využitím
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.