Pekný 2i byt 68m2, vo výbornej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 2i byt 68 m2, vo výbornej lokalite v pešej dostupnosti do centra Dispo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný, príjemný 2i byt 62m2, s A/C, lodžiou a 2x parkovaním, UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, slnečný 2i byt 62 m2, s A/C, lodžiou, 2x parkovanie, UNIVERSO Dispoz

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 3i byt 95m2, situovaný v historickej budove na pešej zóne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 95 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný 3i byt 95 m2, situovaný v historickej budove na pešej zóne Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Krásny 2i byt 64 m2, s parkovaním, BLUMENTÁL RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS |Krásny 2i byt 64 m2, s lodžiou a parkovaním, BLUMENTÁL RESIDENCE Dispozícia: c

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny veľkometrážny 3i byt 138m2, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 138 m²

Unikátny veľkometrážny 3i byt 138m2, s balkónom a parkovaním v nádhernej lokalite Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C a balkónom, TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

EXPAT EXPERTS |Nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C, balkónom a parkovaním, TEHELNÉ POLE Dispozíc

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, krásny výhľad, 1.posch., A3TOP3

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kittsee

446,900 € 5258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5i RD pod lesom v Hainburgu, 155m2, dokončený v štandarde, TOP2

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

EXPAT EXPERTS | Prakticky riešený 5-izbový rodinný dom dokončený v štandarde (polovica dvojdomu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

590,000 € 3806 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 6i RD 240m2, bazén, krb, A/C, garáž, krásna záhrada

Reality Pezinok

Rodinný dom | 240 m²

Exkluzívny, slnečný 6i RD 240m2, bazén, krb, A/C, garáž, krásna záhrada Dispozícia: celková r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Pezinok

2,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4i byt 172m2, s krbom, terasami a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 172 m²

EXPAT EXPERTS | Exkluzívny 4i byt 172m2, s krbom, výnimočnými terasami a parkovaním Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN Dispozícia: c

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný, staromestský 2i byt 40 m2, so záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 39 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný, staromestský 2i byt 40 m2, so záhradou v historickej vile Dispozíci

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Moderný, príjemný 2i byt 52m2, balkón, parkovanie, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 52m2, balkón, parkovanie, STEIN Dispozícia: celková

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 2i byt 54 m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS I Svetlý 2i byt 54 m2, s klimatizáciou, balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ Dispo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý, moderný 3i byt 73m2, s balkónom, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

EXPAT EXPERTS I Svetlý, moderný 3i byt 73m2, s balkónom, skvelá lokalita Dispozícia: celková

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 5i RD 240m2, s A/C, terasou, balkónom, garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 240 m²

EXPAT EXPERTS | Trojpodlažný 5i rodinný dom 240 m2, nezariadený, s A/C, terasou, 2x balkónom, z

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 podlažný 5i RD 136 m2, s 2x krbom, terasou a záhradou v Borinke

Reality Borinka

Rodinný dom | 135 m²

EXPAT EXPERTS |2 podlažný 5i RD136 m2, s 2x krbom, terasou a záhradou v tichej lokalite v Borin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Borinka

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, elegantný 2i byt 45m2, lodžia do zelene, parkovanie

Reality Rovinka

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, elegantný 2i byt 45m2, lodžia do zelene, parkovanie Dispozícia: cel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový, krásny 3i byt 63 m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Nový, krásny 3i byt 63 m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia: cel

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-podlažný RD 189 m2, so záhradou a dvojgarážou, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Česká republika | Stupava

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - podlažný rodinný dom v Stupave v blízkosti lesa, so záhradou

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2,s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 161 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2, s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním Disp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 32 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA Dispozícia: Celková r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4i mezonet 139 m2,so zimnou záhradou a terasou,parkovanie,výhľad

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 139 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 4i mezonet 139 m2, so zimnou záhradou a terasou, parkovanie, výhľad na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23000)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (748)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie