Znížená cena PREDAJ novostavba 4i bungalov, pozemok 909m2, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 111 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Nitra

349,990 € 3153 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ 4i byt s garážou v tichej lokalite, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Durcanského | 80.5 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk Na predaj 4 izbový byt s gará

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 3 i Rodinný dom 72m2, Nitra - Malý Lapáš

Reality Nitra

Rodinný dom | 72 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj Rodin

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 27.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ nehnuteľnosti na BALI, Indonézia

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Na PRENÁJOM – Priestory s výkladom priamo na Pešej zóne, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 162 m²

V2 real estate ponúka priestory na prenájom: lokalita: Nitra – Centrum, pešia zóna, Štefániko

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ 3i byt len pár minút od OC PROMENADA, Nitra - Chrenová I

Reality Nitra

3 izbový byt | Lomnická | 68 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 3i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

3 izbový byt | 74.5 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ Štýlová 4-izbová NOVOSTAVBA

Reality Merašice

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Merašice

189,000 € 1800 €/m²

Na PREDAJ budova 673m2 v centre NITRY

Reality Nitra

Obchodné priestory | nezadaná | 673 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 28.01.2020 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba bungalov v žiadanej lokalite, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 94 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 10.04.2022 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ investičný pozemok pri Nitre !

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate vám pon

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 27.05.2025
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ exkluzívna 4i novostavba 200m2 bungalov s bazénom a dvojgarážou

Reality Pohranice

Rodinný dom | 200 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj k

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Pohranice

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PRENÁJOM budova s pozemkom v centre mesta, prevádzkový/kancelársky objekt, Nitra

Reality Nitra

Iný objekt | Fraňa Mojtu | 201 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na PREDAJ novostavba 3 i byt 92m2 v centre Nitry pri PARKU

Reality Nitra

3 izbový byt | 92 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na predaj: 3 iz

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 74.5 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

1 izbový byt | 35.86 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | 140 m²

V2 real estate ponúka NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, 10 MIN DO CENTRA NITRY Lokalita – Ca

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Nitra

309,000 € 2207 €/m²

Na PREDAJ štýlová 4-izbová novostavba pri Nitre – skolaudovaná, pripravená na nasťahovanie

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Priprav

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

Cena dohodou

NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, 10 MIN DO CENTRA NITRY

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

309,000 € 2207 €/m²

REZERVOVANÉ PREDAJ väčší 2i byt 58m2 s balkónom v Nitre - centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | 58.6 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ štýlový rodinný dom v centre mesta s veľkorysým rovinatým pozemkom a dvojgarážou

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hollého | 160 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na preda

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

Cena dohodou

NA PRENÁJOM – Komerčný, obchodný priestor s parkovaním, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Priemyselná | 132 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka pri

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rezervované Na Predaj, 3-izbový zariadený byt s balkónom, Nitra - Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 62 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - stavebný pozemok 965m2, všetky IS, Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 965 m²