Zariadený 4-izb. byt - klíma, lodžia - Bilíkova - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bílikova | 78.11 m²

Na prenájom kompletne zariadený 4-izbový byt na 1. poschodí v tichej lokalite Dúbravky, na Bíli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

968 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom sklad 285 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Partizánska cesta | 285 m²

ID-500299-27BB Ponúkame na prenájom výrobno-skladovú halu v Banskej Bystrici. Rozloha haly: 2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ROZĽAHLÉ POZEMKY S CHOVOM DANIELOV A DIVIAKOV PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

215,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izb. byt v peknej časti Devínskej Novej Vsi!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok so záhradnou chatkou

Reality Rohožník

Pozemok pre rodinné domy | Pri Rudávke | 526 m²

Ponúkame atraktívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely v intrav

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

Na Prenájom - PROMENADA, 3 izbový nadštandardný byt s 2 parkovacími miestami a priestrannou terasou

Reality Nitra

3 izbový byt | Napervillská | 90 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM 2-izbový zariadený byt s vyhradeným parkovaním a balkónom, Nitra – Čermáň

Reality Nitra

2 izbový byt | Potravinárska | 47 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 email: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ Priestranný 2 izbový byt - Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Smetanova | 63 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

178,000 € 2825 €/m²

NA PRENÁJOM – Reprezentatívne kancelárske priestory s parkovaním v centre – Radlinského ul.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 70 m²

V2 real estate ponúka priestory na prenájom: lokalita: Nitra – Centrum ulica: Radlinského vým

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na PREDAJ novostavba 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Na PREDAJ priestranný 3-izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Gorazdova | 83.2 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkame

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 2i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 50.13 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na Prenájom – 2-izbový byt v novostavbe pri parku, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na PREDAJ 7i Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Bučany (10 min od Trnavy)

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk lokalita: Bučany - Trna

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Bučany

Info v RK

Na PREDAJ 5i RD 250m2 s bazénom a garážou, Nitra - Zobor, vyhľadávaná lokalita

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou