Centrum mesta Prievidza - Administratívno-technická budova s úžitkovou plochou 930 m² na pozemku 1.126 m2 ul. Šumperská

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²

Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

750,000 € 806 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM v centre obce Bystričany na pozemku 1.204 m2 okres Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 135 m²

Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

120,000 € 889 €/m²

Top
Top

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom v obci Kráľová pri Senci

Reality Senec

Rodinný dom | 116 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

247,900 € 2137 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

Bývaj bez starosti !! 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou vo Voderadoch

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Voderady

335,000 € 2792 €/m²

Top
Top

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky - Senica - UŽ MÔŽETE STAVAŤ! | Rezort Vinohrady

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²

HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Dvojgarsónka s výhľadom do zelene – ideálna na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Dvojgarsónka | Závodná | 35 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

165,000 € 4714 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

Exkluzívny - 4izb. rodinný dom štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom za exkluzívnu cenu !!!

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veselé

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

Nová cena - Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 3508 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S VEĽKORYSOU TERASOU | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 4439 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor na prenájom – budúci nájom od 06/2027 | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Záhradnícka | 119.25 m²

Ponúkame na budúci prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v atraktívnej a dobre dostupnej l

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

Vyhľadávanie investičných projektov v oblasti bytovej výstavby

Reality Valaliky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Rodinné domy na predaj (22953)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie