Rodinný dom | 400 m²
Ponúkame na predaj tento veľký rodinný dom, momentálne slúžiaci ako kancelárie v meste Želiezov
360,000 € 900 €/m²
Záhradná chatka | 41 m²
Ponúkame Vám na predaj ZÁHRADNÚ CHATKU v obľúbenej a vyhľadávanej časti obce Bátovce, nad prie
63,000 € 1537 €/m²
Objekt pre obchod | SNP | 201.9 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priesto
1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 42 m²
Hľadáte miesto na štart do života, alebo práve naopak, miesto, kde by ste chceli prežiť svoju j
83,000 € 1976 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Preferuje pôvodné hlinené vidiecke domy na dedinách a túžite po jednom takomto? Tak čítajte ďal
55,000 € 550 €/m²
Rodinný dom | 45 m²
Chcete bývať alebo relaxovať v takomto modernom drevodome z kvalitných materiálov? Vlastníte
60,000 € 1333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 706 m²
STAVEBNÝ POZEMOK V LEVICIACH – VÝBORNÁ LOKALITA, ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA Ponúkame na predaj st
80,000 € 113 €/m²
Historický objekt | 495 m²
GLOBREALITY Vám ponúka na predaj budovu, slúžiacu v minulosti ako kino, nachádzajúcu sa priamo
48,000 € 97 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 3,600 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok o rozlohe 36árov v obci Demandice. Na pozemku sa nachádza star
32,000 € 9 €/m²
Objekt pre obchod | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej centrálnej lokalite mesta Levice, ktorý predstav
254,000 € 1693 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²
Na predaj stavebný pozemok v obci Kosihy nad Ipľom o rozlohe 631 m2, cca (15 × 37 m). Pozemok j
9,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,893 m²
Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj ideálny pozemok na výstavbu Vášho rodinného do
94,000 € 19 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²
Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu bez kompromisov? Máme pre vás skvelú príležitosť! Pon
204,000 € 2217 €/m²
Iný objekt na bývanie | 250 m²
Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj budovu v Tlmačoch, na sídlisku Lipník s priľah
235,000 € 940 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s nezameniteľnou atmosférou a množstvom možností na mo
88,000 € 1035 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 65 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku alebo nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť presne podľa s
53,000 € 815 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,631 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1631 m², vedený ako záhrada, nachádzajúci sa v poko
39,990 € 25 €/m²
Záhrada | 700 m²
Realitná kancelária Globreality ponúka na predaj záhradu s viničným domčekom na Lipníku. Záhrad
17,660 € 25 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj jedinečný 3-IZBOVÝ BYT s rozlohou 66 m2, ktorý bol VKUSNE a M
120,000 € 1818 €/m²
Obchodné priestory | Ul. Ľ. Štúra | 400 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – BUDOVA V PRIAMOM CENTRE MESTA LEVICE V exkluzívnom zastúpení ponúkame
Info v RK
Záhradná chatka | Krížny vrch | 28 m²
Ponúkame na predaj záhradu s viničným domčekom v Leviciach časť Krížny vrch. Výmera pozemku je
38,000 € 1357 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²
Realitná kancelária GlobReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Teranoch. Rodinný dom s
Cena dohodou
Apartmán | Nezadaná | 48.55 m²
Ponúkame na predaj zariadený a pred cca 3 rokmi kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt na ideáln
149,900 € 3088 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
IBA u nás nájdete v ponuke tento starší, ale veľmi zachovalý rodinný domček, v obci Kuraľany.
58,000 € 387 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.