3 izbový byt | Hliny 3 | 59 m²
Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt s balkónom v bytovom dome s výťahom, v
245,000 € 4153 €/m²
Rodinný dom | Jurská | 150 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny 5izb rodinný trojpodlažný dom-vilu novostavbu v mestskej časti
1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Miletičova | 55 m²
2 - izbový byt, Ružinov, Miletičova 60, Novostavba. Dáme do prenájmu veľmi pekný, 2 - izbový b
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas
245,000 € 3539 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 80 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe, bytový dom ŠEJBA B4 Lipany, okres Sabi
180,000 € 2250 €/m²
1 izbový byt | Potravinárska | 41 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 + balkón v novostavbe v lokalite Nitra – Čermáň.
135,000 € 3293 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²
Ponúkame na prenájom 1 IZB BYT v obci SVÄTOPLUKOVO pri Nitre, o výmere 32 m2, v zateplenej 2 p
400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Belopotockého | 52 m²
Ponúkame na predaj krásny mezonetový byt o výmere 52 m2, v tehlovej bytovke v Drážovciach, ul B
139,900 € 2690 €/m²
2 izbový byt | P. Benického | 57 m²
Ponúkame na predaj rekonštruovaný 2 izb byt v tehlovej bytovke Nitra Kalvária na 2 posch./3pos
169,900 € 2981 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok ovýmere 772 m2, určený na IBV v obci Golianovo, okres Nitra
84,900 € 110 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme byt v okolitých obciach pri Nitre, smer ZM, TO, NZ do 20 km vho
Cena dohodou
Garsónka | - | 20 m²
Ponúkam na prenájom krásnu, kompletne prerobenú garsónku v meste Nové Zámky. Výmera bytu: 20m2
420 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sklenárova | 43.02 m²
PLATINUM REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt vo výbornej lokalite na Ni
198,000 € 4603 €/m²
Rodinný dom | Slivková | 230 m²
Ponúkame na prenájom rodinný dom v kľudnej lokalite Bratislavy s výborným dopravným spojením do
2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Apartmán | Španielsko
V malebnom letovisku Cala Millor na ostrove Malorka sa nachádza skutočný klenot – nádherný stre
465,000 € 9333 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z
Info v RK
Reštaurácia | Okružná | 300 m²
399,999 € 1333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí
80 €/m2 80 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²
Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.byvaniepodtatrami.sk, vám predstavujeme
176,000 € 1517 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod
139,000 € 3971 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 64 m²
Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje
309,000 € 4828 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 112 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj 2 u
265,000 € 2366 €/m²
3 izbový byt | Karpatská | 73.27 m²
V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s loggiou, v mod
247,900 € 3383 €/m²
Rodinný dom | Huncovská | 500 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno
350,000 € 700 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.