Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | 76 m²

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

222,000 € 2921 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový tehlový byt s balkónom, výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 53 m², situovaný na 2. p

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zvolen

152,500 € 2877 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na predaj priestranný a kvalitne kompletne zrekonštruov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zvolen

265,000 € 3442 €/m²

EXKLUZÍVNE!!! 3izbový vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Šoltésovej

Reality Zvolen

3 izbový byt | E. M. Šoltésovej 8 | 66.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Š

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zvolen

165,990 € 2485 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný slnečný 4-izbový byt – Zvolen Západ

Reality Zvolen

4 izbový byt | Pražská | 73.72 m²

Na predaj: Kompletné zrekonštruovaný 4-izbový byt – Zvolen Západ, ul. Pražská Hľadáte ideálny

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Zvolen

199,000 € 2699 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt s balkónom, 56 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²

REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,500 € 2670 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, mesto – zrekonštruovaný 1-izb. byt s vlastným parkovacím miestom, 31 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Zvolen

128,000 € 4129 €/m²

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Predaj 4 izbového bytu vo Zvolene v centre

Reality Zvolen

4 izbový byt | 136 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a zimnou záhradou po kompletnej rekonštrukcii vo Zvo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Zvolen

430,000 € 3162 €/m²

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2199 €/m²

Krásny kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77.32 m²

Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, kompletne zreko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

175,000 € 2263 €/m²

Kompletne prerobený 2,5 izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

REZERVOVANÉ TOP PONUKA: Kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 69 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, Námestie Slobody

Reality Zvolen

2 izbový byt | 50 m²

Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zvolen

176,000 € 3520 €/m²

Predám rekonštruovaný 1,5 izbový byt na Námestí SNP

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

134,900 € 3636 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie