3 izbový byt | ZHK | 83 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 Na predaj: priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii
160,000 € 1928 €/m²
4 izbový byt | 102 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 4i byt vo Zvolene na sídlisku Záp
225,000 € 2255 €/m²
1 izbový byt | Záhonok | 39 m²
Hľadáte byt, ktorý netreba prerábať? Ktorý netreba zariaďovať? Tak toto je ponuka presne pre Vá
125,000 € 3205 €/m²
2 izbový byt | 63.76 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v čast
159,000 € 2494 €/m²
3 izbový byt | Družstevná | 68.5 m²
Štýlový 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii (12/2025) Hľadáte bývanie, kde sa snú
189,900 € 2772 €/m²
3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na
167,900 € 2269 €/m²
3 izbový byt | Záhonok | 81 m²
Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá
159,900 € 1974 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Obhliadky robím aj cez víkend, sviatky a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Z
127,900 € 2413 €/m²
1 izbový byt | Okružná 113 | 33 m²
Na predaj: štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Zvolene Hľadáte hotové bývanie
124,500 € 3773 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA! Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Váš kľúčový domov! LEN u NÁS! Bývajte ihneď
184,999 € 2434 €/m²
3 izbový byt | 65.22 m²
Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať, bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekon
189,900 € 2912 €/m²
5 a viac izbový byt | Tomášikova | 164 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočného 5-izbového mezonetového bytu s
310,000 € 1890 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.