3 izbový byt | 76 m²
V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do
222,000 € 2921 €/m²
3 izbový byt | J. Donca | 62 m²
Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt
159,500 € 2573 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre
209,000 € 2944 €/m²
2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²
NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko
145,000 € 2723 €/m²
2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²
Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad
149,990 € 2727 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 53 m²
Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 53 m², situovaný na 2. p
152,500 € 2877 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na predaj priestranný a kvalitne kompletne zrekonštruov
265,000 € 3442 €/m²
3 izbový byt | E. M. Šoltésovej 8 | 66.8 m²
Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Š
165,990 € 2485 €/m²
4 izbový byt | Pražská | 73.72 m²
Na predaj: Kompletné zrekonštruovaný 4-izbový byt – Zvolen Západ, ul. Pražská Hľadáte ideálny
199,000 € 2699 €/m²
2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²
REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs
149,500 € 2670 €/m²
2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva
185,000 € 2284 €/m²
1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.
128,000 € 4129 €/m²
2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²
Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo
157,900 € 2821 €/m²
4 izbový byt | 136 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a zimnou záhradou po kompletnej rekonštrukcii vo Zvo
430,000 € 3162 €/m²
2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.
180,000 € 2199 €/m²
3 izbový byt | 77.32 m²
Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, kompletne zreko
175,000 € 2263 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb
Info v RK
3 izbový byt | Pražská | 69 m²
NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov
Cena dohodou
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²
Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp
245,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²
NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach
Cena dohodou
3 izbový byt | Pražská | 64 m²
NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan
184,000 € 2875 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50
176,000 € 3520 €/m²
1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²
Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute
134,900 € 3636 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.