3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo
190,000 € 2375 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality
170,000 € 2615 €/m²
2 izbový byt | 40 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -
175,000 € 4375 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka
Cena dohodou
3 izbový byt | Gabajova | 68 m²
Ponúkam na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 48 m²
Ponúkame na predaj priestranný 1 – izbový byt nachádzajúci sa na 5/5 poschodí bytového domu s v
135,000 € 2813 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Solinky | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh
180,000 €
2 izbový byt | Severná | 55 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdze od centr
450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt
168,000 € 2877 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo
Cena dohodou
2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 48 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny na ulici A. Kmeťa. Byt sa nachádza na vyvýšenom
160,000 € 3333 €/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory
210,000 € 2500 €/m²
5 a viac izbový byt | Framborská | 188 m²
Luxusný samostatný byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný
2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 0 m²
Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 0 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | 40 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 1-izbový byt, /40m2/, Žilina - CENTRUM. K dispozícii je byt
Cena dohodou
3 izbový byt | 89 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo
Cena dohodou
3 izbový byt | 84 m²
Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin
Cena dohodou
1 izbový byt | 30 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom novo zrekonštruovaný 1-izbový byt / 30 m2 / v Žiline. B
530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 75 m²
Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný STAROMESTSKÝ 3-izbový byt v atraktívne
209,000 € 2787 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 86.52 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s garážou priamo pod bytom, nachádzajúci sa v obľúbenom reziden
285,000 € 3294 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.