Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove, Kuzmányho ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE | Elegantné mestské bývanie na prestížnom Bulvári – Žilina - Staré mesto, Cena: 650€

Reality Žilina

1 izbový byt | 37.5 m²

Predstavte si bývanie, kde otvoríte dvere a okamžite cítite atmosféru mesta. Kaviarne, rešta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Exluzívne priestranné 4 izbové bývanie s vlastnou garážou, vyhľadávaná lokalita Predmestská ulica

Reality Žilina

4 izbový byt | Predmestská | 86.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s garážou, ktorý je riešený s dôrazom na bežné potreby rodi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3918 €/m²

3-izbový mezonet, Žilina- Vlčince - EUROPALACE s parkovaním

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový mezonetový byt v Europalace na Vlčincoch v Žiline. Byt o celkovej

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt, 59 m², balkón, Vlčince – Tulská

Reality Žilina

2 izbový byt | Tulská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Vlčince, na ulici Tulská v Žiline. Byt má

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 2661 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2i byt 55m2 Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt o výmere 55m2 vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

149,000 € 2709 €/m²

Priestor na 75 m2 byt s 57m² terasou a 2x parkingom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Daxnerova | 74 m²

Ponúkame na predaj priestor, ku ktorému je vyhotovená dokumentácia k prekvalifikovaniu na byt s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt Žilina Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 88 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v projekte RENOX. Výmera 88m2. Obývačka je spojená s kuchyňou

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽILINA - VLČINCE

Reality Žilina

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

170,000 € 2931 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt Vlčince 1 o výmere 82m2 s 2 lodžiami a balkónom

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt o výmere 82m2 v pôvodnom stave s 2 lodžiami a balkó

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom alebo čiastočne stave na kúpu

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom stave príp. čiastočne rekonštruované na kúpu v Žil

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

ZARIADENÝ 4+KK IZBOVÝ BYT, ŽILINA, VÝŤAH, BALKÓN, 106m² + MOŽNOSŤ GARÁŽE

Reality Žilina

4 izbový byt | 106 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku bytu: https://youtu.be/QHhcxfsNAvo TUreality ponúka vo

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

269,000 € 2844 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT + PODKROVIE NAD BYTOM V CENTRE ŽILINY

Reality Žilina

3 izbový byt | Legionárska | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v pôvodnom stave v centre Žiliny a k nemu patri

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Trojizbový byt, 82m2, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti mesta Žilina, na sídlisku Vlč

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

169,900 € 2072 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie