HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

190,000 € 2375 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 € 4375 €/m²

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom 3-izbového bytu v Žiline – Hliny (Gabajova ulica)

Reality Žilina

3 izbový byt | Gabajova | 68 m²

Ponúkam na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

1 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1 – izbový byt nachádzajúci sa na 5/5 poschodí bytového domu s v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

135,000 € 2813 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

SÚRNE HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA 3 IZBOVÝ BYT - Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

2-izbový byt - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | Severná | 55 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdze od centr

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Žilina

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt na Bulharskej ulici určený na rekonštrukciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Žilina

168,000 € 2877 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-CENTRUM, BALKÓN, 48m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny na ulici A. Kmeťa. Byt sa nachádza na vyvýšenom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3333 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Nadštandartný byt v rodinnom dome širšie centrum

Reality Žilina

5 a viac izbový byt | Framborská | 188 m²

Luxusný samostatný byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

1- izbový byt, /40m2/, Žilina - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | 40 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 1-izbový byt, /40m2/, Žilina - CENTRUM. K dispozícii je byt

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

1 - izbový byt na prenájom / 30 m2 / - Žilina (Rosinky)

Reality Žilina

1 izbový byt | 30 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom novo zrekonštruovaný 1-izbový byt / 30 m2 / v Žiline. B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Staromestský tehlový byt 3+1 , Žilina - Širšie centrum (75m2) s balkónom

Reality Žilina

3 izbový byt | 75 m²

Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný STAROMESTSKÝ 3-izbový byt v atraktívne

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 2787 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 285.000€

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlboká cesta | 86.52 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s garážou priamo pod bytom, nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3294 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie