NA PREDAJ 2-izbový byt vo Vysokých Tatrách

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúka priestranný a svetlý 2-izbový byt s úžitkovou plochou 66 m² vo vyhľadávanej lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

179,000 € 2034 €/m²

Predám 2,5 izbový byt, balkón, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45 m²

TATRANSKÝ SMARTHOME S 2 BALKÓNMI: ŽIVOT A INVESTÍCIA NA TEŽ! Hľadáte nehnuteľnosť, kde sa horsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,000 € 4200 €/m²

Na predaj luxusný apartmán v srdci Starého Smokovca

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Hlavná | 55 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka zariadený luxusný apartmán v centre Starého Smokovca

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

399,000 € 7255 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbového apartmánu v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmánového domu LEBENSKI vo Vy

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

469,000 € 4246 €/m²

Predaj rekreačného apartmánu v Spital am Semmering v Rakúsku

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 109 m²

Predaj výnimočného a nadštandadrného rekreačného apartmánu priamo pri vleku v obci Spital am Se

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

570,000 € 5229 €/m²

Predaj rekreačného apartmánu v obci Steinhaus am Semmering v Rakúsku

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 79 m²

Predaj príjemného rekreačného apartmánu na začiatku obce Steinhaus am Semmering v Rakúsku. Byt

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

290,000 € 3671 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 6.12 s veľkorysou terasou a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Apartmán č. 6.12 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Vysoké Tatry - 2 izbový apartmán 60 m2 s veľkou zasklenou terasou.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

TOP – CITY vo Vysokých Tatrách – Horný Smokovec, (3 km od Starého Smokovca a 7 km od Popradu a

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

184,000 € 2733 €/m²

Predaj 2-3 izb. byt loggia dizajnérská vízia Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod Lesom | 55 m²

Tehlový tatranský byt s potenciálom mezonetu a dizajnérskou víziou Inori Reality a Ladislav Gi

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

220,000 € 4000 €/m²

Slnečný 2-izb. byt loggia dizajnérská vízia, Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Pod Lesom | 55 m²

Slnečný 2-izbový byt s loggiou a dizajnérskou víziou v Dolnom Smokovci INORI Reality | Ladisla

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

220,000 € 4000 €/m²

NA PREDAJ – moderný 2-izbový apartmán vo Vysokých Tatrách.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 53.5 m²

Skôr ako si pozriete fotogalériu, stiahnite si link na videoprehliadku 2 izbového apartmánu: yo

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný apartmán v exkluzívnom projekte LEBENSKI v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a kompletne zariadený apartmán v prestížnom

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

387,755 € 5965 €/m²

Len u nás v ponuke: Predaj 2 izbového apartmánu v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 62 m²

Predaj pekného 2 izbového apartmánu priamo v srdci Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Apartmán

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 6129 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 5.21 s priestrannými balkónmi, nádherným výhľadom na tatranské štíty, priamo pri Skalnatom potoku

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 5.21 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.13 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.13 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový „Chalet Grandview B“ s 2 kúpeľňami v Starej Lesnej a exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 101 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

391,000 € 3871 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica-2izbový apartmán č. 5.23 s priestrannými balkónmi, priamo pri Skalnatom potoku s výhľadom na golfové ihrisko

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Apartmán č. 5.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 5.22 s priestranným balkónom a nádherným výhľadom na golfové ihrisko a Belianske Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Apartmán č. 5.22 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Pred

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie