KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 67 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

607,120 € 9061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

607,120 € 9061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

1,056,759 € 12580 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

544,832 € 12972 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

544,832 € 12972 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

893,771 € 11314 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

849,170 € 11322 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

626,644 € 11605 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pekný 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78.66 m²

3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici, vhodný na bývanie,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

398,000 € 5060 €/m²

Priestranný 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách-PREDANÉ

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 75.5 m²

3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – vo Vyšných Hágoch, vhodný na bývanie, ale

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,000 € 2305 €/m²

Na predaj 3-izbový apartmán, Vysoké Tatry, Starý Smokovec, terasa 25 m2, výhľad na Slavkovský štít

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Starý Smokovec | 93 m²

LOKALITA: Vysoké Tatry, Starý Smokovec. Apartmán sa nachádza v apartmánovom dome Hrebienok reso

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 5054 €/m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 93 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 5054 €/m²

Apartmán Hrebienok rezort

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | 45 m²

N083-111-ERVEa Ponúkame Vám na predaj nadštandardný apartmán v Starom Smokovci v HREBIENOK . II

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 7089 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Vysoké Tatry, Nový Smokovec, A1-ZARIADENÝ - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 38 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Dušan Drozda, kontakt: 0903 693 639, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Vysoké Tatry, Nový Smokovec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 32 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

257,500 € 8047 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARSÓNKA NA PRENÁJOM V TATRANSKEJ LOMNICI,

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | Tatranská Lomnica | 23 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú, kompletne zariadenú garsónku v Tatranskej Lomnici. Garsón

Publikované: 22.03.2019 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Apartmán + štúdio- Ideálna investícia v srdci Tatier

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Starý Smokovec | 85 m²

Veľkorysý trojizbový apartmán a samostatné štúdio – sa nachádzajú v ikonickej Vile Mudroň, ktor

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

350,000 € 4118 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Tatranská Štrba.

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt so zaskleným balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 28.08.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2970 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izb. byt s balkónom (70m2), ul. Horská, Nová Lesná.

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom na Horskej ulici v obci Nová Lesná. VIRTU

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne: Apartmán - Ideálna investícia v srdci Tatier

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Starý Smokovec | 19 m²

Tento kompletne zrekonštruovaný apartmán s rozlohou 19 m² disponuje vlastným sociálnym zariaden

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

114,000 € 6000 €/m²

Ponuka na prenájom 3-izbového apartmánu pod Tatrami

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame na prenájom krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obci Štôla, ideálny pre mi

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RENATAS - PRENÁJOM 3IZBOVÝ BYT VYSOKÉ TATRY - ZNÍŽENÁ CENA !!!

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Polianka | 70 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom 3-izbový byt vo vyhľadávanej rekreačnej časti Vysokých Tatier - Ta

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj: priestranný byt v Tatranskej Kotline so záhradou a vlastným kúrením

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 103 m²

V krásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier - v Tatranskej Kotline ponúkame na predaj priestr

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

129,900 €/mesiac 1165 €/mesiac/m²

Apartmán - HREBIENOK RESORT I - 55 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 33 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

396,000 € 12000 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie