Luxusný apartmán, novostavba Hagovia, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2-izbového bytu v Rezidencii Hagovia, Vysoké Tatry Video obhliadka tu http

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,628 € 5166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s balkónom DOLNÝ SMOKOVEC (VYSOKÉ TATRY)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 55 m²

Predstavte si rána s výhľadom na majestátne Vysoké Tatry a večery pri praskajúcom ohni v kachľo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krátkodobý prenájom - 2i byt + parking, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s garážovým státím vo vyhľadáv

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 42 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj svetlý a vzdušný apartmán v nádhernom pros

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

395,000 € 9405 €/m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 6659 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán v Hoteli Kukučka** – Tatranská Lomnica**

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 41 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája komfort, luxus a nádherná tatranská príroda? Predstavujeme vám útu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

370,000 € 9024 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 5.12 s veľkorysou terasou a nádherným výhľadom na golfové ihrisko, priamo pri Skalnatom potoku

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Apartmán č. 5.12 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 5.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty, priamo pri Skalnatom potoku

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 5.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s lodžiou, 2.poschodie, Tatranská Lomnica - čiastočná rekonštrukcia (3D prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v meste Vysoké Tatry, v TOP

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

219,500 € 4142 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán v srdci Štrbského Plesa – komfort, atmosféra a služby bez starostí

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 51 m²

* Nie je to len apartmán. Je to miesto, kam sa vraciate. A zároveň investícia, ktorá pracuje za

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 7039 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKI-IN/ SKI-OUT APARTMÁN, VYSOKÉ TATRY - TATRANSKÁ LOMNICA, ID: 0441

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 33 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 1 izb. horský apartmán situovaný v prémiovom re

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

člen NARKS

Investičný slnečný dvojizbový byt v projekte Stoly Residence (Vysoké Tatry - Štôla)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 64.54 m²

Detailné informácie a celú ponuku apartmánov a bytov projektu Stoly Residence si môžete pozrieť

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

279,417.59 € 4329 €/m²

Lukratívny investičný byt vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Nezadaná | 52.56 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť vo Vysokých Tatrách s vysokou návratnosťou? Nemusíte hľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

215,804.21 € 4106 €/m²

Exkluzívny štvorizbový apartmán v projekte STOLY RESIDENCE vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 157.82 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a posledný 4-izbový apartmán v projekte Stoly Residence vo Vy

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Priestranný trojizbový byt v Tatrách v tesnej blízkosti Popradu

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 108.33 m²

Hľadáte bývanie na dosah mesta ale zároveň mať každý večer pokoj kľud od jeho ruchu a byť doslo

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

407,000 € 3757 €/m²

INORI | **NOVÁ PONUKA** Investičná nehnuteľnosť s výhľadom na Tatry: Štýlový podkrovný 2-izbový apartmán / byt s balkónom v Tatragolf Rezorte

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 42.41 m²

Inori Reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený podkrovný 2-izbový apartmán v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

140,000 € 3301 €/m²

2-izbový Apartmán, Hrebienok Rezort

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 50.98 m²

Apartmán v stredisku Starý Smokovec - Vysoké Tatry ponúka realitná kancelária RESIDENCE exkluzí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

318,000 € 6238 €/m²

TUreality ponúka na prenájom apartmán - MAX 1OSOBA, Poprad

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | 18 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom suitu - apartmán s kúpelňou v blízkosti mesta Poprad a pod Vys

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

TUreality ponúka na prenájom rekreačný dom, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 105 m²

TU reality Vám ponúka na prenájom 3izbový byt - apartmán na dlhodobé rekreačné bývanie na úpätí

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Luxusný dvojpodlažný 3 - izbový apartmán v projekte LEBENSKI v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmanového domu LEBENSKI vo Vy

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

469,000 € 4246 €/m²

Znížená cena!! Priestranný 3-4 izbový apartmán s terasou, krbom a saunou v Hornom Smokovci – Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Nezadaná | 130.13 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný a nadštandardne riešený 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej lok

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

305,000 € 2344 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 3i byt s balkónom; 65,30 m2; Dolný Smokovec; 225.000 €

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

PREDAJ: 3 izb. byt; Nový Smokovec s balkónom; 60,32 m2; 240.000€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60.32 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v srdci

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 3979 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie