Byt 2 izbový s loggiou Vysoké Tatry - Dolný Smokovec TOP STAV, ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

REZERVOVANÉ !!! "REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách v lokalite POPRAD - TATRY

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

179,900 € 3748 €/m²

Apartmán 2 izbový s parkovacím státím - TOP STAV, TOP LOKALITA - ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 43.5 m²

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom dvoj izbový apartmán priamo v srdci Vysokýc

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

1,000 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Apartmán v Starom Smokovci HREBIENOK Resort - TOP KVALITA A STAV - ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Starý Smokovec | 42 m²

PRENAJATÉ !!! - REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na prenájom exkluzívny apartmán priamo

Publikované: 29.03.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

1,300 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Apartmán s terasou v Starom Smokovci HREBIENOK Rezort I. - TOP KVALITA A STAV - ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Nezadaná | 29 m²

"REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami - lokalita POPRAD - TATRY"

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 8276 €/m²

Predaj bytu 1-izbový 39 m²

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkam na predaj veľmi pekný a útulný 1-izbový apartmán v tehlovom dome na prvom poschodí s v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

305,000 € 7821 €/m²

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Kukučka rezort, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou len

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Investičný 2-izbový apartmán s loggiami v HREBIENOK RESORT – Starý Smokovec, 56 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec 18095 | 56.29 m²

BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový apartmán v p

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 5312 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Hrebienok Resort, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 72 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou, ga

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 1 izbový apartmán s balkónom v PRÉMIOVOM HORSKOM REZORTE, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 33 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 1 izbový apartmán s balkónom v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-IZBOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK | STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²

Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

638,990 € 5946 €/m²

Exkluzívny apartmán s terasou a výhľadom na Vysoké Tatry 92 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny apartmán situovaný vo výbornej lokalite s prekrásnym výhľadom

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívny 3-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry 79 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Starý Smokovec / Luxusné apartmány v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmány situované vo vynikajúcej lokalite v Starom Smokovci. Ide o jed

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 107 m²

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách Tatranská Lomnica | Exkluzívny uzavretý

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Vysoké Tatry, centrum Tatranskej Lomnice, predaj rekonštruovaného zariadeného apartmánu o výmere 55,5 m2, dohoda možná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | nezadaná | 45.5 m²

Predaj kompletne rekonštruovaného a zariadeného apartmánu s výhľadom na Lomnický štít v centre

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

255,000 € 5604 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový apartmán v apartmánovom dome Bernard v centre Vysokých Tatier – v Novom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nový Smokovec | 82 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný 3-izbový apartmán v apartmánovom dome Bernard v centre Vyso

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

455,000 € 5549 €/m²

TUreality ponúka na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt pod Tatrami parkovacie státie

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je pripravená na okamžitý „check-in“? TUreality ponúka na predaj mo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

209,990 € 3500 €/m²

Na predaj apartmán v Tatranskej Lomnici- Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Lomnica | 45 m²

Ponúkame Vám na investíciu alebo komfortné bývanie bez akýchkoľvek starostí pre svojich majiteľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

320,000 € 7111 €/m²

Ponúkame na predaj apartmán vo Vysokých Tatrách- Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Lomnica | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

560,000 € 7000 €/m²

Prémiový 3-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | The Chill RESORT | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Horec v projekte The Chill RESORT, v s

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 2691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva sexi apartmán v Tatrách. Rezervované!

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva exkluzívne sexi apartmán v Tatrách. Niektoré miesta len navštíviš. Iné ťa poh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,999 € 2778 €/m²

Garzónka v rodinnom dome so samostatným vstupom – prenájom

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | 30 m²

Ponúkam na prenájom garzónku v rodinnom dome so samostatným vstupom. Byt je prakticky riešený n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

INORI | predstavuje jedinečnú príležitosť – PRENÁJOM Elegantný 1-izb. moderný byt / apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Tatragolf rezort Veľk

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 27 m²

Váš moderný kúsok Tatier: Apartmán s novým štandardom a vysokým potenciálom! INORI Reality Vám

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Luxusný 3-izbový apartmán pod Gerlachom – Rezidencia HAGOVIA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária FOK Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt (Typ D) v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

353,256 € 4906 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie