2-izbový apartmán NA PREDAJ, Vysoké Tatry, Hrebienok Resort

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 55 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 2-izbový apartmán priamo v srdci Vysokých Tatier - v Starom Smok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

510,000 € 9273 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový apartmán vo Vysokých Tatrách, Hrebienok Resort

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 61 m²

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

560,000 € 9180 €/m²

Investičná príležitosť - 2-izbový apartmán NA PREDAJ, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 55 m²

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

510,000 € 9273 €/m²

DIRECTREAL|Apartmán s balkónom v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | Tatranská Lomnica | 30.1 m²

Directreal LMCity - Apartmán v Tatranskej Lomnici s brutálnym výhľadom na Tatry – tvoja osobná

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

160,000 € 5316 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

VYSOKÉ TATRY - apartmány PANORÁMA

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

161,100 € 3128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - C004

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 55.28 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

579,072 € 10475 €/m²

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

NA PREDAJ: LUKRATÍVNY APARTMÁN NA ŠTRBSKOM PLESE

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 47 m²

Predstavujeme vám výnimočný plne zrekonštruovaný apartmán situovaný priamo v centre Štrbského P

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

386,500 € 8223 €/m²

Predaj apartmán Vysoké Tatry 4 izbový 112 m2 + terasa + balkón s výhľadom na Tatry + parkovanie

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Centrum | 112 m²

Realitná kancelária REALITY DAHLIA ponúka na predaj exkluzívne v krásnom prostredí Tatranských

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

339,000 € 3027 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A110

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 33.07 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

368,016 € 11128 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - D-215

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 61.21 m²

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

707,460 € 11558 €/m²

PREDAJ : 3i byt s balkónom;65,30 m2;Dolný Smokovec;225.000€+Dohoda

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod lesom | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ APARTMÁN - HREBIENOK REZORT STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 42 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj tento moderný apartmán krásny a ko

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 9286 €/m²

Lukratívny 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 56 m²

Lukratívny apartmán s priestrannou terasou pre dokonalý relax v srdci Vysokých Tatier. Situova

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A301

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 38.2 m²

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

295,284 € 7730 €/m²

NA PREDAJ: ŠTÝLOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK II – VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 39 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 8179 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - B302

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.1 m²

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

452,034 € 10250 €/m²

Slnečný apartmán v Dolnom Smokovci - Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Dolný Smokovec | 108 m²

Predáme 3-izbový apartmán vo Vysokých Tatrách, Dolný Smokovec - vzdušný apartmán o výmere 108 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

663,903 € 12071 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

714,449 € 11340 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

768,523 € 12008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 75 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

849,170 € 11322 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 67 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

607,120 € 9061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ikonický apartmán I Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 100 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje prestížnu adresu, kde sa architektonická čisto

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

988,600 € 9886 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (771)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie