GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3244 €/m²

Top
Top

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

2 izbový byt v Novej Polianke, DLHODOBÝ PRENÁJOM

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľov Vám ponúka do dlhodobého prenájmu útu

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA - na predaj - 3 izbový byt, 78 m2 , Dolný Smokovec - Pod Lesom !!!! znížená cena €€€€€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2551 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA-prenájom, 3izbový byt, Dolný Smokovec-Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 3 izbový byt s balkónom v Dolnom Smokovci - V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT s GARÁŽOU - vlastné kúrenie, balkón, nízke náklady - TATRANSKÁ KOTLINA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2643 €/m²

Prémiový 1,5-izbový apartmán v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | 73.61 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny apartmán v Hrebienok Resort****, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 107.46 m²

Ponúkame na predaj lukratívny a priestranný apartmán s terasou vo Vysokých Tatrách. Vzhľadom na

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

638,000 € 5937 €/m²

Exkluzívne 3-izbové apartmány v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 81.06 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Rekreačný 2-izbový apartmán v Telgárte

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 44.8 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

135,000 € 3013 €/m²

Znížená cena: priestranný apartmán s TOP polohou v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 64 m²

Doprajte si krásny apartmán v TOP lokalite v Starom Smokovci. Ponúkame na predaj lukratívny a

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový apartmán s krbom, Tatranská Lomnica - Apartmánový dom Wili (3D-prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 3-izbový apartmán, nachádzajúci sa v TOP Lo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

334,500 € 2987 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny 2-izbový apartmán NA PREDAJ, Hrebienok Resort, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 61 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 2-izbový apartmán priamo v srdci Vysokých Tatier - v Starom Smok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

560,000 € 9180 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie