+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 3-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

3 izbový byt | Športová | 73 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

427,000 € 5849 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,990 € 3433 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNY 3-izbový byt, výmera až 73 m2, veľký balkón, vlastné parkovacie státie v garáži, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,500 € 3459 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! MODERNÝ 1-izb. byt, výmera 45 m2,balkón, skolaudovaný projekt - Púpavy pri Aleji, vonkajšie parkovanie, Gen. Goliana, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45 m²

Ponúkame na predaj dokončenú a skolaudovanú novostavbu 1-izbového bytu v projekte Púpavy pri Al

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,500 € 3544 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 5-izbový luxus ako rodinný dom v oblakoch

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Mikovíniho | 309.3 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka výnimočný priestor, komfort a súkromie priamo v Trnave? Predstavu

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

415,000 € 1342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 3i terasový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou zdarma | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 14.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,910 € 2813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO - skvelá investičná príležitost

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²

Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 3544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Skolaudovaný 3izbový byt so slnečnou predzáhradkou v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²

V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Trnava

285,000 € 3904 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Zariadený 2-izbový byt s garážovým parkovacím miestom v projekte MIKO – Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 3533 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Štýlový 2i byt s parkovacím miestom | Trnava - Modranka

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 48 m²

Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 3498 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Svetlo, súkromie a premyslené detaily - 2 izbový byt s parkovaním, Tulipán

Reality Trnava

2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²

Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

198,000 € 3769 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CUKROVAR- Posledný predzáhradkový 3i byt s kobkou zdarma | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

282,887 € 4041 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CUKROVAR - Takmer dokončený 3i byt s výhľadom do vnútrobloku | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,844 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, s možnosťou pokračovať v nájme s nájomníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23080)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie