DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Trnava

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,770 € 2643 €/m²

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ivestičná príležitosť!!! Na predaj 1.izb. byt v BAKER STREET RESIDENCE, 28m2, historické centrum Trnavy

Reality Trnava

1 izbový byt | 28 m²

Máte radi mestský život s vyváženým pokojom? Ponúkame na predaj kompaktný, kvalitne spracovaný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5211 €/m²

PREDAJ - 2 izbový byt v obľúbenom projekte ARBORIA PARK

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestká | 51.11 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA BAKER STREET RESIDENCE

Reality Trnava

1 izbový byt | Pekárska | 27.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | NOVOSTAVBA – BAKER STREET RESIDENCE, PEKARSKÁ UL., TRNAVA🌟 Ponúkame n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5267 €/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

AZ. 2i byt v novostavbe, 62m2+lodžia, Titusa Zemana - Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 62 m²

Andel&Zachar ponúka na predaj 2 izbový s výmerou 62m2 + lodžia nachádzajúci sa v tichej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 3823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s parkovacím miestom a pivnicou – Koniarekova ulica, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Koniarekova | 35 m²

Hľadáte štartovací byt, investičnú príležitosť alebo bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

149,000 € 4257 €/m²

PREDAJ - výnimočný a priestranný 2 izbový byt priamo v centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Štefánikova | 90.77 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a priestranný 2 izbový byt priamo v centre mesta Trnavy na Šte

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Trnava

355,000 € 3911 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

Na predaj!!! Priestranný moderný 4-izbový byt v projekte Prúdy

Reality Trnava

4 izbový byt | Včelárska | 101 m²

Ponúkame exklusívne na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe Prúdy, Trnava, ktorý poskytuje

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

495,000 € 4901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! Začiatok výstavby 2025

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 73.54 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4622 €/m²

PREDAJ 4 izbový byt v priamom centre mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádz

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3118 €/m²

PREDAJ Zariadený 4 izbový byt v srdci mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Mezei&Mezei vám ponúka na predaj elegantný, kompletne zariadený 4-izbový podkrovný byt, nachádz

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na predaj Trnava

329,000 € 3871 €/m²

PREDAJ 4 izbový byt v priamom centre mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Halenárska | 85 m²

Meze&Mezei vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový podkrovný byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3118 €/m²

AZ. Rezervované ! 3-izbový moderný byt 80m2+11m2 terasa, Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, moderne zariadený no zároveň útulný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

284,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Predaj 2i bytu v projekte Byty MIKO v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 56 m²

AZ. Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Byty MIKO na Mikovíniho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,900 € 3570 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Byty Kamenáč – 3 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3193 €/m²

AZ. Byty Kamenáč – 2 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,900 € 3698 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie