NEO - Priestor, ktorý prekvapí: nadštandardný 2-izbový byt v srdci Trnavy - City Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Štefánikova | 94 m²

Hľadáte výnimočný 2-izbový byt v centre mesta, ktorý sa okamžite odlíši od ostatných? Práve ste

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO - Moderný 4i mezonet v centre mesta

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefánikova | 130 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt v novostav

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Trnava

429,900 € 3307 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TT Reality - priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s podzemným parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Juraja Slottu | 56 m²

Ak hľadáte bývanie vo výbornej lokalite a preferujete komfort priestranného bytu s parkovacím m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 4089 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy! Slnečný 3izb.byt s terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 101.37 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

379,900 € 3748 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! 2izb.byt A 3.03

Reality Trnava

2 izbový byt | Orolská | 60.34 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,900 € 4224 €/m²

POSLEDNÉ 2 ks-1,5 izbových bytov v projekte Orolská záhrada! Nepremeškajte investičnú príležitosť!

Reality Trnava

1 izbový byt | Orolská | 46.69 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 4067 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 2-izbový byt s terasou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 53.73 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3534 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!NA PREDAJ | 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 53.53 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3361 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-izb byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 83.88 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s nádherným a ničím nerušeným výhľadom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 3040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ! 4-izbový byt 129 m²,pri centre mesta so záhradou

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 129 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočnú a zaujímavú 4-izbovú novostavbu bytu s neobyčajnou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

349,000 € 2705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! 4-izbový byt, 132m2 pri centre mesta s terasou!!

Reality Trnava

4 izbový byt | Konštantína Čulena | 132 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou rozlohou 132 m², situov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 2114 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 59 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 3475 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ| 3izb byt v projekte BOTANIKA – Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 75.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v obľúbenom projekte Botanika na Botanick

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj novostavba 2-izb. bytu v Trnave na ulici A.Žarnova

Reality Trnava

2 izbový byt | 57 m²

RK Casmar Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený byt v centre Trnavy na ulici Andre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 4474 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT V TRNAVE - JOZEFA ADAMCA

Reality Trnava

2 izbový byt | Jozefa Adamca | 55.71 m²

CASMAR RK ponúka na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Jozef

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí | Arboria Trnava | rohová terasa 34 m² | garáž

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská ulica | 106 m²

Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na veľkej terase s výhľadom a večer si užije

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

277,000 € 2613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BÝVANIE V PARKU I 3-IZB. BYT - CÍFER

Reality Trnava

3 izbový byt | Bratislavská ulica | 64 m²

Na predaj moderné byty v pripravovanej novostavbe bytových domoch v obci Cífer, ktorá disponuje

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Trnava

178,000 € 2781 €/m²

BÝVANIE V PARKU I 2-IZB. BYT - CÍFER

Reality Trnava

2 izbový byt | Bratislavská ulica | 54 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2870 €/m²

REZERVOVANÉ Miesto pre pokojné bývanie, súkromie a aktívny život

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 49.25 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 302 s výmerou 49,25 m² a priestrannou terasou

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Trnava

219,400 € 4455 €/m²

Pokojné moderné bývanie v malej komunite s aktívnym životným štýlom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 45.37 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 201 s výmerou 45,37 m² a loggiou 5,36 m², nachádzajúci sa

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Trnava

181,000 € 3989 €/m²

Na predaj 3 izbový byt novostavba Arboria Novomestská Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86 m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 3244 €/m²

🏡 REZERVOVANÉ! moderný 3-izbový byt v novostavbe - Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Mikovíniho | 79.25 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR Reality, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj štýlový, priest

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,900 € 3279 €/m²

AZ. AZ. Byty Kamenáč – 4 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

4 izbový byt | 119 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

499,900 € 4201 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie