ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Zelenečská ulica | 145.1 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 5-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

319,000 € 2198 €/m²

NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na historické centrum mesta Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Paulínska | 135.72 m²

TRNAVA REALITY - vám ponúka NAJLUXUSNEJŠÍ BYT V TRNAVE s panoramatickým výhľadom na hystorické

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

740,000 € 5452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

305,000 € 3352 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Púpavy Pri Aleji 2-izbový byt v ŠTANDARDE v novostavbe s dvoma balkónmi

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 68.21 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 2-izbový byt v ŠTANDARDE umiestnený na najvy

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3299 €/m²

NA PREDAJ ! Luxusný 4 - izbový byt s neuveriteľnou 87m² terasou!

Reality Trnava

4 izbový byt | Včelárska | 101.28 m²

Pripravte sa na bývanie, ktoré spája interiér s exteriérom v dokonalej harmónii! Ponúkame jed

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

495,000 € 4887 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ: Kompaktný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 40.19 m²

🏡 Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole, Trnava Realitná kancelária VAH

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

186,000 € 4628 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | Štýlový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním – Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | 42 m²

PREDAJ: Kompaktný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole Ponúkame na predaj moderne riešen

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,250 € 4149 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované!!! Na predaj 3izb. BYT, 66m2, park. miesto, Okružná ulica, 15r. bytový dom

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 66 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt na Okružnej ulici v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,000 € 3288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÁ NOVOSTAVBA REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA – Štýlový 3-izbový byt s výmerou 96,51 m² v historickom srdci Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 96.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, novo dokončený 3-izbový podkrovný byt v exkluzívnom bytovom kompl

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,000 € 4549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 37.86 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Reality Trnava

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 107.96 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

NA PREDAJ Veľkometrážny 3-izbový byt v srdci Trnavy s parkovaním a krytou terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte kombináciu mestského života, priestoru a pohodlia? Tento priestranný 3-izbový byt priam

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 54 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 74 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Trnava

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 37.86 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

BOSEN | REZERVOVANÉ 2-izbový byt so záhradou, 85m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Krátka | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradou a parkovacím

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,000 € 1976 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt s PIVNIČNOU KOBKOU V CENE BYTU | SŤAHOVANIE LETO 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 74.22 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

269,120 € 3347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 2-izbový byt v blízkosti nového centra mesta | SŤAHOVANIE JESEŇ 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 48.14 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,881 € 3628 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt v novom centre mesta | BÝVAJTE V LETE 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 68.83 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

242,641 € 3001 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 1-izbový slnečný byt s lodžiou ako IDEÁLNA INVESTÍCIA

Reality Trnava

1 izbový byt | Cukrová ulica | 26.34 m²

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

162,461 € 3289 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23080)
Byty v Banskej Bystrici (1413)