3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

3-izbový byt pre rodinu s vlastnou garážou, priestrannou loggiou a výhodami rodinného domu

Reality Lakšárska Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²

Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lakšárska Nová Ves

126,000 € 1724 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NOVINKA na trhu! Na predaj 3 izbový byt v Jablonici

Reality Jablonica

3 izbový byt | Sídlisko | 78 m²

F 057 -113- PAMO V exklizívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Ja

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Jablonica

114,000 € 1462 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpte si PRÍJEMNÝ 2i byt s PIVNICOU pri CENTRE, KOMPLETNÁ REKON.

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 41.93 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj PRÍJEMNÝ, BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt PO STARŠEJ REKONŠTRUKCII s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

90,000 € 2146 €/m²

NA PRENÁJOM 1 IZB. BYT V CENTRE MESTA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Hurbanova | 32 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na prenájom 1 izbový byt, k

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT S BALKÓNOM A PARKOVNÝM MIESTOM, 48M2, SADOVÁ UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný dvoji

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 3021 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, 52M2, KALINČIAKOVA UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 52 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradom zastúpení majiteľov ponúka na predaj 2 izbový byt s bal

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 1827 €/m²

NA PRENÁJOM GARSÓNKA S LOGGIOU WIFi+TV, 26 M2, HOLLÉHO UL., SENICA

Reality Senica

Garsónka | Hollého | 26 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom kompletne za

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

370 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ÚPLNE NOVÝ 4 IZB. BYT S LOGGIOU, 67M2, UL. J.MUDROCHA, SENICA

Reality Senica

4 izbový byt | J. Mudrocha | 68 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj výnimočný byt po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Senica

169,000 € 2485 €/m²

PRE KLIENTOV HĽADÁME NA KÚPU BYTY-SENICA, SKALICA A OKOLIE

Reality Senica

1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²

Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

VEĽKÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU V CENTRE MESTA, 72M2, UL. J.KRÁĽA, SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | J. Kráľa | 72 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne rekonštr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Senica

139,500 € 1938 €/m²

NA PREDAJ 4 IZB. BYT S BALKÓNOM, 84M2, SMRDÁKY, okr. SENICA

Reality Smrdáky

4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj čiastočne rek

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Smrdáky

89,900 € 1070 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLET ZARIADENÝ 3 IZB. BYT S TOP DISPOZÍCIOU PO REKONŠTRUKCII, 2 BALKÓNY, 68M2, ŠTEFÁNIKOVA UL., SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senica

159,500 € 2346 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, NÁM. OSLOBODENIA, SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 57 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj rekonštruovan

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1930 €/m²

NA PRENÁJOM 2,5 IZB. BYT S BALKÓNOM, 57M2, HVIEZDOSLAVOVA UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 57 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predájom 2,5 izbový b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PODKROVNÝ BYT, 45M2, KOLÓNIA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Kolónia | 45 m²

A&P realitná kancelária - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na prenájom útulný pod

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM NADŠTANDARDNÝ 3 IZB. BYT - 2 BALKÓNY, 74M2, UL. SNP, SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt v centre mesta Senica - pôvodný stav - 50m2

Reality Senica

2 izbový byt | SENICA | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Senica, nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

80,000 € 1600 €/m²

Novinka
Novinka

ZĽAVA!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1554 €/m²

Kúpime!!! Garsónku v Senici

Reality Senica

Garsónka | 22 m²

Hľadáme pre nášho klienta garsónku. Záujemca uprednostní prerobenú a zariadenú garsónku. Balkón

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

75,000 € 3409 €/m²

Kúpime!!! Štvorizbový byt, Senica

Reality Senica

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

150,000 € 1786 €/m²

PREDAJ / VÝMENA 4 izbový byt za RD !, 2 x garáž, Šaštín - Stráže

Reality Šaštín-Stráže

4 izbový byt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na preda prípadne výmenu za RD jeden z najväčší

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

125,000 € 1563 €/m²

HĽADÁME BYTY PRE KLIENTOV !

Reality Senica

2 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1429 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 68 m²

EXKLUZÍVNA TOP PONUKA – Štýlový 3-izbový byt, do ktorého sa zamilujete | Senica – Sotina Preds

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

149,000 € 2191 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23066)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie