RE0004982-22-000006 (JubFDtiMrAq) Aktualizovaný: 20. 06. 2022 1. publikácia: 20. 06. 2022

REZERVOVANÉ! VÝNIMOČNÉ: Nová kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu v Podlaviciach!

Limbová
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

175 000 € 2823 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
62,1 m²
Info
VÝNIMOČNÁ PONUKA! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Výborná vybavenosť mestskej časti, len pár krokov do voňavého lesa a desať minút autom do centra. Skvelá lokalita pre rodinný život.

Na predaj ponúkame kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v mestskej časti Podlavice. Toto bývanie splní všetky vaše potreby. Nehnuteľnosť vonia novotou a okamžite sa do nej môžete nasťahovať.

DISPOZÍCIA BYTU
Vstupnými dverami prichádzame do priestrannej chodby, kde je dostatok miesta pre vstavaný šatník. Vľavo sa z chodby vchádza do dvoch izieb. Oproti vstupným dverám stoja kúpeľňa a WC a výhodou je, že sú od seba oddelené. Z chodby doprava sa dostaneme do priestrannej obývačky a do kuchyne, kde je predpríprava rozvodov na budúcu kuchynskú linku. Budúci majiteľ určite ocení, že kuchyňa má loggiu, ktorá je situovaná do vnútrobloku. Celú dispozíciu bytu si môžete pozrieť aj v pohodlí svojho domova v 3D prehliadke, ktorú nájdete vedľa fotografií.

KRÁSNE ZREKOŠTRUOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ
Obnovu pôvodného stavu bytu sme zobrali pekne od podlahy. Nehnuteľnosť má vymenené elektrické rozvody, radiátory a rozvody vody. Steny dostali nové omietky a sú čerstvo namaľované. Strop sme znížili sadrokartónom a umiestnili do neho LED svetlá. V kúpeľni je nová podlaha a obklad, sprchovací kút a umývadlo. Priestor v rohu kúpeľne je ideálny pre umiestnenie pračky a prípadne aj sušičky bielizne. Toaleta je vybavená geberitom. Byt má vymenené všetky okná, vstupujeme do neho cez nové bezpečnostné dvere. K nehnuteľnosti patrí aj pivnica a majiteľ môže využívať priestory kočikárne. Bytový dom čaká v nasledujúcich mesiacoch zateplenie.

NEHNUTEĽNOSŤ VO FAKTOCH
- 3-izbový byt v Podlaviciach na 6. poschodí bytového domu
- 62,10 m2 + loggia
- mesačné náklady s energiami cca 175 000 €
- veľkosť pivnice 1,35 m2
- kompletné zrekonštruovaná nehnuteľnosť

PODLAVICE – SKVELÉ MIESTO PRE ŽIVOT
Táto mestská časť je ideálnym miestom pre život. Nachádzajú sa tu potraviny a ďalšie obchody, pošta, škola, cukráreň, reštaurácia aj kostol. Z Podlavíc a späť jazdia kyvadlové linky MHD do rôznych častí Banskej Bystrice. Veľmi dobre sú peši aj autom dostupné Fakultná nemocnica s poliklinikou D. Roosvelta, Filozofická fakulta UMB, Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského aj Obchodná akadémia. Priamo pod bytovým domom sa nachádza ZŠ Jozefa Gregora Tajovského.
Navyše, mestská časť stojí pod horami a ponúka krásne vychádzky do prírody s deťmi alebo psíkom. V blízkosti budete mať také výnimočné miesta ako Laskomerská dolina s náučným chodníkom či chránený areál Podlavické výmole. Na svoje prídete, ak milujete horskú cyklistiku, zjazdové lyžovanie a bežky. Stačí len desať minút cesty autom a ocitnete sa v Králikoch, obci s panenskou prírodou, z ktorej sa peši, na bicykli alebo na bežkách dostanete cez Kremnické vrchy až na Skalku či Donovaly.

DOHODNITE SI OBHLIADKU
Byty v tejto časti Banskej Bystrice sú veľmi žiadané, navyše, keď už do rekonštrukcie netreba investovať. Dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti ešte dnes. Nájdite vaše nové miesto pre život.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
62,1 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Firemné

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Nie

power_costs_in_the_price:
Nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

K4 International, s.r.o.

K4 International, s.r.o.

0911090221 zobraziť číslo

K4 International, s.r.o.

Bakossova 6 • 97401, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

175 000 € 2823 €/m²

Kontakt na predajcu

K4 International, s.r.o.

K4 International, s.r.o.

0911090221 zobraziť číslo