Predaj 2 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

2 izbový byt | Sama Chalupku | 52.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Michalovce

160,200 € 3055 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na námestí

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa pri

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Prenájom 1 izbového bytu na námestí

Reality Michalovce

1 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 30 m²

Ponúkame Vám do budúceho prenájmu 1 izbový byt priamo na námestí v Michalovciach. By je po rek

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu blízko centra

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt len pár minút od centra. Základné informácie: - výmer

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

113,000 € 2260 €/m²

Prenájom 1 izbového bytu

Reality Michalovce

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame Vás k prenájmu - luxusný 1-izbový byt situovaný priamo v centre Michaloviec. Tento by

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

550 € 15 €/m²

NOVOSTAVBA - Šírava House Apartmán - 2-izbový byt s balkónom

Reality Michalovce

2 izbový byt | Jána Hollého | 48.16 m²

Lokalita: Kaluža – rekreačná oblasť - Zemplínska Šírava. Byt č. 2F | Výmera: 48,16 m² s balkón

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

122,000 € 2533 €/m²

Predaj 1 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

1 izbový byt | Sama Chalupku | 40.36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Michalovce

124,550 € 3086 €/m²

Predaj 3 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

3 izbový byt | Sama Chalupku | 71.53 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Michalovce

219,800 € 3073 €/m²

Prenájom nesonetového bytu na námestí

Reality Michalovce

Mezonet | Jaroslawská | 100 m²

Ponúkame Vám útulný a kompletne zariadený byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 2. poschod

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

Info v RK

Predaj 2 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

2 izbový byt | Sama Chalupku | 51.94 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

161,990 € 3119 €/m²

Predaj 2 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

2 izbový byt | Sama Chalupku | 64.5 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Michalovce

199,100 € 3087 €/m²

Predaj 4 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

4 izbový byt | 114.14 m²

Hľadáte domov, kde sa spojí priestor, komfort a skvelá lokalita? Tento priestranný 4-izbový byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

364,900 € 3197 €/m²

Predaj 4 izbového bytu - ELITE PARK

Reality Michalovce

4 izbový byt | 124.45 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

403,150 € 3239 €/m²

Predaj 3 izbového bytu

Reality Michalovce

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v Michalovciach, vo vyhľadávanej a

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

178,000 € 2405 €/m²

NOVOSTAVBA - Šírava House Apartmán - 3-izbový byt s balkónom

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 63.25 m²

Lokalita: Kaluža – rekreačná oblasť - Zemplínska Šírava. Byt č. 3B | Výmera: 63,25 m² Vitajte

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 2292 €/m²

3i chyžka s terasou blízko centra

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a vlastným pozemkom s rôznorodým

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,890 € 2132 €/m²

Prenájom 2i chyžky s parkingom

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska | 49 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom moderný a zariadený 2i byt s vlastným parkovacím miestom na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

555 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Príjemný 4 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku VÝCHOD

Reality Michalovce

4 izbový byt | 80 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka slnečný 4 izbový byt: Ponúkame Vám na predaj veľmi príjemný, priestra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

147,000 € 1838 €/m²

Znížená cena - Priestranný 3,5 izbový byt s lodžiou, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Severná | 75 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 3,5-izbový byt nachádzajúci sa na 8. poschodí z 8 na ulici S

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

137,000 € 1827 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3 izbový byt v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | 76 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka so súhlasom majiteľa: Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový b

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 1684 €/m²

Byt v Novostavbe - priestranný 3 izb. byt 78 m2, v stave HOLOBYT

Reality Michalovce

3 izbový byt | 78 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: - lukratívny moderný byt v Novostavbe - byt je k dispozícii ihneď, v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

189,900 € 2435 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj | 3-izbový byt | Michalovce | 73m² | Nadštandardná rekonštrukcia

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 73 m²

Sú byty, ktoré prejdete a zabudnete. A potom sú byty, kde cítite, že rekonštrukcia nebola roben

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Michalovce

172,000 € 2356 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie