Priestranný 5-izbový byt (192 m²) v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 192 m²

Broker Consulting a.s. Vám predstavuje bývanie, kde máte absolútne súkromie, veľkorysý priestor

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

720,000 € 3750 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - 2 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

NA PRENÁJOM - exkluzívny 2-izb. byt v tichej časti Starého Mesta, Červeňova ul., v lukratívnej,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Štýlový rodinný dom blízko lesa - Bratislava – Záhorská Bystrica, Podkerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 197 m²

Bývajte v netypickom a štýlovom rodinnom dome, kde sa budete cítiť jednoducho dobe. Budete si v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

375,000 € 1904 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj – Rodinný dom v srdci krásnej prírody – Hronec (okres Brezno)

Reality Hronec

Rodinný dom | 200 m²

Renata Beráková, v spolupráci s Broker Consulting, a. s., ponúka na predaj slnečný a príjemný r

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronec

99,000 € 495 €/m²

člen NARKS

Velkometrážny 1 izbovy byt, Nitra, Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 36 m²

Predám krásny, svetlý veľkometrážny 1-izbový byt s výmerou 35,5 m². Dispozícia bytu pozostáva z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Banská Bystrica-Iliaš, siete blízko pozemku

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. , ponúka na predaj stavebný pozemok! ZÁKLAD

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 100 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj

Reality Hokovce

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v rekonštrukcii v blízkosti kúpeľného mestečka Dudince. Rodinný

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hokovce

Cena dohodou

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

Novozariadený 1 izbový byt v Brezne na prenájom - exkluzívna ponuka

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting ponúka na prenájom krásne zrekonštruovaný zariad

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 4 - izbový podrovny byt, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Garsónka | 104 m²

Marián Soviš 8:37 (pred 0 minútami) komu: mne Ponúkame vám na predaj 4 izbový byt, ktorý

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

člen NARKS

Na prenájom. Kancelárske a skladové priestory Zvolenská cesta.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Matej Lipnický, BROKER CONSULTING, a.s. ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske a obchodné prie

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

376 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom obchodný priestor 18,4 m² – Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Nad plážou | 18.4 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 18,4 m² vo vyhľadávanej lokalite Belve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom obchodno-kancelárske priestory v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 30 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom kancelárske/obchodné priestory v polyfunkčnej bu

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

385 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom parkovacích miest - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | M. Chrásteka | 18 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom parkovacie miesta pre osobné automobily 6x3m vo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Žiar nad Hronom

35 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Dvojgeneračný slnečný dom s veľkým pozemkom – Badín, Banská Bystrica

Reality Badín

Rodinný dom | 280 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom vo vyhľadávanej a slnečnej lokalit

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom v Rusovciach - Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²

Na predaj rodinný dom na Zdravotníckej ulici v mestskej časti Bratislava – Rusovce. Dom bol pos

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj POZEMKU 500 m2 - Právoplatné stavebné povolenie

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM – NOVÉ KOŠARISKÁ (ROVINKA – DUNAJSKÁ LUŽNÁ)

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

199,000 € 398 €/m²

člen NARKS

Investícia bez starostí - apartmánový dom vo Vyhniach s históriou prenájmu

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 307 m²

Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj objekt apartmánového domu v centre obce Vyhne akt

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

379,000 € 1137 €/m²

člen NARKS

Novostavba charizmatického, moderného 4i RD na úpätí Malých Karpát

Reality Stupava

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,000 € 4392 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata v malebnom prostredí Kysúc

Reality Olešná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Táto krásna chata na Olešnej – Burkov vrch ponúka pokojné prostredie uprostred lesa, len pár me

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

70,000 € 700 €/m²

člen NARKS

Reprezentatívne kancelárie 270 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 270 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie