Delta, prenájom menší 2izbový byt v blízkosti centra, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 44 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - LUKRATÍVNA PONUKA STAVEBNÉHO POZEMKU VO VEĽKEJ LOMNICI!

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

DELTA - Skladové a výrobné priestory v priemyselnom areáli v Kežmarku

Reality Kežmarok

Priestor pre sklad | Slavkovská | 250 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ LOKÁLNY EXPERT NA NEHNUTEĽNOSTI Vám ponúka na prenájom rozľahlé skladové a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Priestory na prenájom Kežmarok

Info v RK

Rodinný dom Stráne pod Tatrami – priestranné bývanie s veľkým pozemkom pod Tatrami

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

2 izbový byt v Novej Polianke, DLHODOBÝ PRENÁJOM

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľov Vám ponúka do dlhodobého prenájmu útu

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný rodinný dom – Gánovce, tichá ulica len 6 (4,8 km) minút autom do Popradu

Reality Gánovce

Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²

Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Gánovce

330,000 € 1722 €/m²

DELTA - na predaj - 3 izbový byt, 78 m2 , Dolný Smokovec - Pod Lesom !!!! znížená cena €€€€€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2551 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyhľadávanej ul. Lesná.

Reality Svit

Rodinný dom | Lesná | 270 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 22.07.2025
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chalupy v obci Krná, okres Poltár na tichom mieste v krásnej prírode

Reality Krná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Krná

88,900 € 766 €/m²

DELTA - Investičný pozemok na rôzne využitie Svit - Dohoda na cene možná!

Reality Svit

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Železničná | 1,991 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám z poverenia majiteľa ponúka na

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Svit

140,000 € 70 €/m²

DELTA- Ponúkame na predaj apartmánový dom vo Veľkom Slavkove,

Reality Veľký Slavkov

Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²

Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

368,000 € 1314 €/m²

Ponúkame na predaj rozostavanú stavbu bungalovu v obci Markušovce.

Reality Markušovce

Rodinný dom | Markušovce | 60 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu bungalovu v obci Markušovce. Bungalov je postavený na oplotenom

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Markušovce

98,000 € 1633 €/m²

Predaj chaty s veľkým pozemkom v Hranovnici na Dubine

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 624 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 29.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

59,900 € 96 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Pozemok v Ľubici, ulica Bernolákova

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 384 m²

EXKLUZÍVNE -DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na predaj pozemok

Publikované: 01.04.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ľubica

39,900 € 104 €/m²

DELTA - NA PREDAJ POZEMOK - obec Osturňa - 2159m2

Reality Osturňa

Záhrada | Osturňa | 2,159 m²

DELTAPROPERTY ponúka na predaj pozemok v obci Osturňa. - rozloha poz

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 09.09.2024
Pozemky na predaj Osturňa

58,000 € 27 €/m²

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA PROPERTY - Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu zariadenia na šport a rekreáciu

Reality Veľká Lomnica

Iný stavebný pozemok | Veľlká Lomnica | 12,788 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj pozemok, ktorý

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

60 €/m2 60 €/m2

Delta-Rodinný dom s pozemkom 258 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²

DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

229,000 € 1636 €/m²

Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovského Mikuláša na ulici Revolučná.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom / chalupa s veľkým pozemkom v podtatranskej obci Nižná Šuňava

Reality Šuňava

Rodinný dom | SNP | 50 m²

Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šuňava

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie