AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu

Reality Sereď

Rodinný dom | 96 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sereď

177,000 € 1844 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Slovenských Ďarmotách

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

40,000 € 364 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný byt na Beňadickej ul., BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 69.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3990 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 93 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v D

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Detva

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Elegantný 3-izbový byt s 2 balkónmi a garážou v Ružinove – Trnávke

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 100 m²

Realitná kancelária Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom elegantne zariadený a nadštandard

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s veľkým potenciálom a výhľadom na Zobor – Nitra, Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 73 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý si môžete časom upraviť podľa vlastných predstáv, no zá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2464 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou na predaj

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Kostolná | 148 m²

Ing. Ildikó Marczellová | RESPECT REAL ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

211,374 € 1428 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 6 izbový rodinný dom na pozemku 650m2, Kráľova pri Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Šamorínska | 222 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkam na predaj 6 izbový poschodový rodinný dom na pozemku 650 m2 na Hlavnej u

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

399,000 € 1797 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký investičný pozemok o výmere 22 900 m2 - Senec

Reality Most pri Bratislave

Iný stavebný pozemok | Jantárová | 22,900 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký investičný pozemok o výmere 22 900 m2 (2,29 ha) v katastrálnom úze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

11 €/m2 11 €/m2

Novinka
Novinka

ZNIŽENÁ CENA!Zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom,Coburgova

Reality Trnava

Garsónka | Coburgova | 24 m²

ZNIŽENÁ CENA o 7 000 €! Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom – Coburgova u

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 4292 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 453 m²

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz Realitná kancelária Realit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Boleráz

99,990 € 221 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusní penthouse apartmán s panoramatickým výhledem na moře, novostavba, Novalja

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

V oblíbeném přímořském městě Novalja na ostrově Pag nabízíme moderní penthouse apartmán v novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

237,000 € 3950 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj chatka so záhradou aj celoročne využiteľná Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Chata, drevenica, zrub | 324 m²

Na predaj murovaná záhradná chatka, murovaný základ, nosné steny tvárnice, nová strecha sedlová

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlaté Moravce

60,000 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │ Krásny 2-izbový byt s balkónom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 56 m²

METROPOLITAN │ Krásny 2-izbový byt s balkónom, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom menší 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu 84 m², pozemek 160 m²

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 84 m²

Predám kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v Bernolákove, situovaný v pokojnej lokal

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

249,900 € 2975 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Veľké Bierovce, pozemok 4172 m2

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Veľké Bierovce . Poz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

300,000 € 1500 €/m²

Novinka
Novinka

3+kk dvě koupelny k nastěhování

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

Jižní Kypr 30km od letiště Larnaca. Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera ? U nás jst

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

245,000 € 3267 €/m²

Novinka
Novinka

Praktický 2,5-izbový byt pri Saratove - výborná lokalita v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 47 m²

✅ 2,5-izbový byt na Fedákovej ulici – všetko máte na pár krokov ✅ Hľadáte bývanie, ktoré spája

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

188,000 € 4000 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie